Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2hónapos kisbabám belepisilt...

2hónapos kisbabám belepisilt a saját fülébe. Lehet tőle baja?

Figyelt kérdés
Nagyon be volt kakilva, tettem tisztába, és emeltem fel a lábait,hogy letöröljem a popsiját,és pont akkor pisilt, és teljesen telibe pisilte a pofiját, és ment a fülébe is neki.ugye nem lesz semmi baja?
2015. aug. 26. 05:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2015. aug. 26. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baja, de milyen vicces lehetett :))))
2015. aug. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Így utólag én is mosolygok rajta, de akkor mikor történt nem volt olyan mulatságos.Hajnali 5-kor gyereket lemosdatni, minden tiszta pisi,azt feltakarítani,az meg hogy belement a kis fülébe azt hittem rosszul leszek. Már a lelki szemeim előtt le is játszódott,hogy be fog neki gyulladni miatta a kis füle. A nagyobb gyerkőc lány, még szokatlan, hogy a kisfiúk minden felé veretnek pisiléskor. :)
2015. aug. 26. 07:45
 4/7 anonim ***** válasza:
21%
Ezért szokás pelus tenni a gyerekre ilyenkor.
2015. aug. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor nagyon le tudom a popsiját takarítani, ha pelust adok rá,nem?
2015. aug. 26. 08:28
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
az előző szerintem a textil pelusra gondolt:-) Letakarod vele a kukacot, az felfogja a pisit, de a feneke szabadon marad.
2015. aug. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, így értettem, utolsó. Én mindig terítettem rá egy pelus amíg takarítottam.
2015. aug. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!