Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Abbahagytam a szoptatást 1.5...

Abbahagytam a szoptatást 1.5 hónapja és ijesztően, csomókban hullik a hajam. Más is tapasztalt ilyet? Mivel lehet megállítani?

Figyelt kérdés
2010. júl. 30. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam volt ilyen!

Én elmentem a háziorvoshoz vérképet csináltatni, és kiderűlt a hajhullás oka!

Nem jól működött a pajzsmirigyem, ami gyakori a szoptatás vagy a szülés után!

Szerintem nézesd meg Te is, lehet csak vashiány okozza!

2010. júl. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon hullott, de ez azért is van mert terhesség szoptatás alatt nem hullik, szoptatás után vissza áll a hormon szinted, és szért ami addig nem hullott ki most kihullik!

Szedjél valami multivitamint és abba marad, de aminek ki kell az kihullik!

Megkopaszodni nem fogsz ne félj!

2010. júl. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem még a szoptatás alatt hullott, de tényleg marék szám. Voltam hajdiagnosztikai vizsgálaton is, szerencsére nálam tényleg csak a szoptatás miatt volt. A gyógyszertárban lehet venni bambuszkivonatos sampont (2-3ezer ft, de nagyon sokáig elég volt) és kaptam még vitaminkapszulát, az is recept nélküli volt. Ha bemész a gyógyszertárba, biztosan tudnak segíteni. Nekem már 1 hónap után jelentősen javult a hajam állapota.
2010. júl. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!