Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdett el hason körbefo...

Mikor kezdett el hason körbeforogni a babád?

Figyelt kérdés
Szerintetek mikori az átlagos? 3 és fél hónapos babám ma kezdte el. Ez dicsekedni való a nagyszülőknek, vagy nem? 😆
2020. jún. 6. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
6%

Miért dicsekednél bármivel is? Nem a te érdemed. Csak a normál fejlődés része. ;)

Annak van oka dicsekednie, aki hozzájárult, mert mondjuk valami miatt nem ment a gyerek mének De ott is főként a gyerek érdeme, hogy legyőzte a nehézségeket.

2020. jún. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

A nagyszülőknek azzal is eldicsekedhetsz, hogy az unokájuknak két füle van és nem szatyor. Annak is örülni fognak.


Amúgy semmi extra, az enyém is 3 hónaposan kezdte.

2020. jún. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért kell bunkónak lenni... két alkalom Dévény után csinálja ezt, szóval igenis öröm. És ki ne lenne büszke a gyerekére? csak kíváncsi voltam, hogy ezt mikor kell csinálnia, mert erről nem találtam semmit a neten.
2020. jún. 6. 19:09
 4/7 anonim ***** válasza:
3%
Akkor használd a gógelt, szuper találmány.
2020. jún. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
5-6 honap kozott
2020. jún. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
3-4 hónaposan pörögtek, mint az óramutató, 5 hónaposan kúsztak. 😊
2020. jún. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%
Persze dicsekedj el. En minden olyasmit levideozok és elküldöm nekik amit először csinál. Tökmindegy, hogy korábban, időben vagy később. A nagyszülők mindennek örülnek, ami az unokáival kapcsolatos 😁
2020. jún. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!