Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez már kúszás? Vagy ezt...

Ez már kúszás? Vagy ezt hogyan nevezik? Babám körbeforog a szőnyegen. Leteszem hason és körbemegy és tesz egy 360 fokos fordulatot szép lassan, de nem halad előre, se hátra. Ez mi?

Figyelt kérdés
remélem értitek. TEhát nem fordul hátra, vagy hasra, hanem hason csinálja ezt.

2014. febr. 28. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez is kúszás :) az èn kisfiam is körbe kúszik,de előre,hátra nem. Ő oda forog a játèkokhoz. Mennyi idős a babád?
2014. febr. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ezt körbekúszásnak, forgásnak hívtam, valamiért az én szótáramban a kúszás a kommandós, előre haladó mozdulat (talán a váltott lábas, rendezett mozgás miatt). De sokan ezt is kúszásnak hívják, biztos az.
2014. febr. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
akkor én is körbekúszásnak fogom hívni. 4 hónapos múlt két napja, de már csinálja 2 hete, de most már nem csak 90 fokban, hanem 360 fokban is a drága :)
2014. febr. 28. 10:58
 4/4 anonim ***** válasza:
ezt úgy hívják, hogy cukiság <3 :)
2014. szept. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!