Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 honapos babanak tizoraira/u...

11 honapos babanak tizoraira/uzsira eleg 1 banan es 2-3 szem meggy osszetorve vagy vmi tartalmasabbat kene?

Figyelt kérdés
Tobbet nem eszik meg es nem tudom h adjak e erre meg tapszert v ez igy eleg? Amugy nem tunik ehesnek utana
2020. jún. 7. 10:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem rengeteg egy csecsemőnek kis étkezésre egy egész banán.
2020. jún. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mert nagyon elteliti vagy mas ok miatt?
2020. jún. 7. 10:45
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
1-es! A Te babád mit eszik uzsira/tízóraira?
2020. jún. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

3-as vagyok

Az én lányom 7 hónapos, egy banánt simán megeszik pl egy almával vagy körtével. Most pl egy fél avokádót evett egy körtével.

Ha a Te 11 hósod annyitól jóllakik, és szépen nő, szerintem rendben van. Nem mindenki eszik ugyanannyit.

Enyém van, mikor csak gyümit kap, van, mikor keverek hozzá gabonát is, mint pl.zab.

2020. jún. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Nekem már nem baba a gyerekem, de sokkal kevesebbet evett. Egy egész banán egy felnőtt embernek is elég kis étkezésre.
2020. jún. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%

Az enyém már 7 hónaposan is megevett egy egész banánt, és még nem lakott jól :D

Most, lassan 1 évesen kis étkezésnek számít csak (uzsi vagy tízórai). Ahhoz, hogy jól is lakjon vele, 2-t kell benyomnia

2020. jún. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nézd ezt neked kell tudnod hogy mit és mennyit igényel. Látod a válaszolok között is vannak eltérések, nem esznek egyformán a gyerekek. Pl 11 hónaposan az én fiam is viszonylag sokat képes volt tízóraizni, most másfél évesen meg úgy kell belekönyörögnöm pár falatot. És ha megeszik egy egész banánt már ugrálni tudnék örömömben. Alapvetően én nem erőltetem az evést, szerintem kis korban még sokkal jobban tudják mi és mennyi kell neki, mint mi "elrontott" felnőttek akiknek összevissza életvitelünk van.
2020. jún. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Csak sajnos ha hagyom h annyit egyen amennyit szeretne akkor epphogy csak potyog a sulya... 100 gramm/honap...
2020. jún. 7. 14:39
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi a súlya?
2020. jún. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
8 kg kereken
2020. jún. 7. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!