Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ket es fel hos babamnak...

Bernadett23 kérdése:

Ket es fel hos babamnak adhatok minden reggel egy kanal narancslevet hogy szokja meg es tudjon jobban kakilni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 09:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Most még az anyatej vagy tápszer mellé nem kell narancslé. Inkább kamilla teát. Védőnő? Orvos? Mondtak valamit?
2010. júl. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint biztosan nem adnék! És nem hiszem, hogy lenne olyan szakember, aki ezt javasolná...

Eleve a narancs nem is az első gyümölcsök között van, a hozzátáplálás során...

2010. júl. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Vagy jó cukros kamilla tea vagy inkább baracklét adjál neki, az széklethajtó. Nekem gyerekorvos tanácsolta. Nem lesz semmi baja pár kortytól.
2010. júl. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem is tanácsolták az "okosak" annak idején, hogy adjak narancslevet...de eszem ágában sem volt megfogadni... inkább kapott cukros kamillateát a lányom vagy egy pici espumisan cseppet. Ezek mindig segítettek a kakiügyben. :)
2010. júl. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tenelg erdekes mert nekem is ezt javasoltak. En adtam parszor mert tenleg csak ez segitett. Probaltam a teat is de semmi hatasa nem volt, infacolt kapott mert hasfajos volt de ez csak a pukizasba segitett. Egy kis narancs levet higitottam fel felforralt vizzel. Kb egy evokanal narancsle 20ml vizzel. Mindig meghozta az eredmenyt, par ora mulva kakilt a babam. Nem csinaltam gyakran, talan 5-6-szor a 6 honap alatt. Eloszor pont 2,5 honapos kora korul. Baja nem lett tolle de kakija igen. :)
2010. júl. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
De miért kell a teába cukor?Nem értem!!
2010. júl. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Azért, hogy szokja meg SEMMIKÉPP ne adj. A kakira sem ez a megoldás ennyi idősen, de látom, itt páran mást mondanak.

Déligyümölcsöket nem ajánlják sokan 8-10 hós korig.

2010. júl. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A teába azért kell cukor, mert pont a cukor az, ami segíti a kakit. Olvasd el, miből van a Laevolac szirup. Színtiszta cukorból!!!
2010. júl. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én 10 ml meleg vizet adtam neki reggel kaja elött.Tutti hatása volt.
2010. júl. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amellett szerintem marná a gyomrát.
2010. júl. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!