Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen az Áek szülészet...

Milyen az Áek szülészet fogadott nélkül?

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 10:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Jó.

Tiszta, rendes körülmények, különálló szobák.Van medence is, ha vki ott szeretne vajúdni, meg ilyen gumilabda is. Apuka is bent lehet. Rendes szülésznők, dokik.

2010. júl. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én ott szültem kisfiam 20hós,és kislányom 2hós.

Nagyon rendesek,tiszta körülmények.

Összességében le a kalappal elöttük!!

2010. júl. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem is csak pozitv véleményem van róluk!aranyosak voltak,kedvesek,mindenre választ kaptam,tisztaság volt,nem voltam elhyanyagolva,szóval jó volt
2010. júl. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést párhónapja én raktam ki, azóta megszületett a fiam, ha kérdésed van, privizz nyugodtan :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..

2010. aug. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én "majdnem" pont egy éve szültem ott fogadott doki nélkül. (pénteken volt a kislányom szülinapja :))

Nálunk nagyon gyorsan történtek az események,így nem találkoztam sok dokival..

Hajnal 3/4 3-kor elkezdett folyni a magzatvízem,majd még itthon csináltunk 1-2 szendvicset,hogy mi lesz majd ha jól megéhezünk,meg minden...:) Majd olyan 1/4 5-re beérkeztünk a kórházba. Rákötött a szülésznő az ekg-ra,ott figyeltek egy kis ideig..,de már nagyon nagy fájásaim voltak.. Szóltak a dokinak,hogy vizsgáljon meg,majd rámjött a hasmars,így még elmentem wc-re is....:S

Hát azt hittem ott szülök meg,de muszáj volt elmennem még... Majd kimentem,mondták,hogy öltözzek át,utána megvizsgált a doki,és mondta,hogy igen..,ez tényleg a magzatvíz volt. mondta,hogy gyorsan menjünk át a szülőszobára,és akkor volt már olyan 1/4-1/2 6-körül..

Akkor már jó gyorsan jöttel a fájások,és nemsokára már nyomhattam is,így 6-ra meg is lett a pici kislányom is..

Pont ügye elkerültük az orvosváltást,így mindenki jól járt...

Miután megszületett a csajszikám,odarakták a hasamra,majd elvitték lefürdetni. Persze előtte apa elvágta a köldökzsinórt..,majd mikor már kész voltak a fürdéssel,méréssel,meg ilyenekkel,akkor visszahozták nekünk,és velünk maradhatott olyan 1/2 8-ig. (Ja...azt elfelejtettem,hogy közben míg a kicsivel foglalkoztak,addíg engem varrt össze a doki.) Aztán elvitték,majd én is elmentem lezuhanyozni,és összeszedtük a cumóinkat,és letoltak tolókocsival.

Aztán olyan 1/2 12 körül hozták a kislányomat,és velem maradhatott volna végig,de sajnos besárgult,így inkubátorba kellett aludnia...


jajj...bocsi...kicsit elkanyarodtam a témától.......

Szóval hogy visszatérjek rá..:) Nagyon rendesek voltak a szülészeten,a csecsemősök közül a nagyja rendes,de van 1-2 nem szimpi,de hol nincs...

Ha besárgulna neked is a babád,ragaszkodj ahhoz,hogy kivihesd szoptatni,mert különben nem fog beindulni a tejed...

Nekem 2-szer nem adták oda,mondván,hogy majd felkel ha éhes,na de basszus egy besárgult baba tök aluszékony,így keltegetni kell enni is,úgyhogy én már a 3. alkalom után mondtam,hogy doki is mondta,hogy nyugodtan kivihetem etetni,és utána odaadták mindíg.. Amúgy tényleg mondta a doki..!

Na szóval ezt azért írom most le ezt a szoptatós dolgot,mert egyik ismerősömék nemrég szültek ott,és ő nem vihette ki a babáját,és nem is akar cicizni a babája..

Rájött,hogy ügye sokkal könnyebb cumisüvegből gyorsan enni,minthogy megdolgozzon érte a ciciből...


Na de most mennem kell,mert mindjárt felkel a babám...

Ha van még valami kérdésed,nyugodtan írj!


Amúgy gratulálok a babádhoz,és könnyű szülést kívánok Neked! :)

2010. aug. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Bárki mehet az ÁEK.-be vagy csak aki odatartozik? én nem odaa tartozom.
2010. aug. 5. 15:11
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia


Az előbb válaszoltam neked priviben.

Akkor még nem olvastam a kérdésed...

Még annyit ajánlanék,ha nagyon parázol,hogy milyenek a körülmények,akkor elég megnyugtatóan hatna rád,(ahogy énrám is hatott..:)),hogy menj el egy ilyen szülőszoba látogatásra,ahol körbevezetnek az egész részlegen,hogy hol mi fog majd történni. Megmutatják a szülőszobákat,hogy hol fognak megvizsgálni,hol veszik fel az adatokat,meg minden egyébb.. Nagyon aranyos csaj vezetett minket körül,és bármit lehetett tőle kérdezni is.! Valamikor szerdánként van. Nem tudom hogy minden héten tartanak-e ilyet,de szerintem hívd fel a kórházat,és ott megmondják neked,hogy milyen időközönként van. Ott meg úgy is mindent megtudsz majd,ami érdekel téged,vagy amiért aggódsz..! :) Elmondják azt is pl.,hogy vigyél magaddal nyugodtan nasit,italt,meg ilyenek...


Na de most már tényleg lépek,mert teregetnem kell...:)

2010. aug. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Csak nem válaszoltam a mostani kérdésedre...:D

Szóval én úgy tudom,hogy senkit nem küldhetnek el még akkor sem ,ha mucsajröcsögéről érkezne,akkor sem..:)

2010. aug. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi aranyosak vagytok!!!!!!!!!!!!!

Hétfőn szülök(legkésőbb..)

2010. aug. 5. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!