Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezt csak én utálom?Rászólhatok...

Ezt csak én utálom?Rászólhatok más gyerekére ilyenkor?

Figyelt kérdés
Játszótérre viszünk le játékokat(homokózó cucc,labda, kismotor) Ahogy odaérünk és lepakolunk, jön egy gyerek,általában ismerős de akkor is, és jobb esetben elkéri vagy csak elveszi valamelyiket. Kicsim másfél éves, még egyedül van nem szeret osztozkkdni,nem szereti ha más játszik a játékaival,sír is miatta,de ő se veszi el másét. És nyilván azért vittük le ezeket mert ő most azokkal akart volna játszani. De úgy látom h a többi anyuka úgy van vele,h mindenki játszhat mindenkiével,és nem szólnak az övékre h ne vegye már el.Egy 3éves kislány rendszeresen elveszi azt, amivel az enyém játszana és a miénk amúgy is. Én meg így nem merek rászólni, hát ott az anyja vegye már észre magát? Szóval én úgy vagyok mindenki játszon a sajátjával csak akkot cseréljenek ha azt mind a két gyerek akarja.

2020. jún. 8. 12:42
1 2 3 4 5
 41/41 anonim válasza:
100%

Hiába várod , hogy rá szóljon az anyja vagy apja, szinte a mai világban a szülők szarnak a gyerekek viselkedésére.(tisztelet a kivételnek)

A mai gyerekek nagy része ordit/visít 8 éves koráig, mert utánna meg megtalálja a számítógépet és többet nem hallunk róla, és szegénynek a gyerekkora megszünik létezni. A helyedben egy táskát vinnék le amiben elvannak rejtve a játékok és csak az eggyik sarokban homokozzon ahol a legkevesebben vannak vagy ha nincs senki abban a sarokban.

2020. jún. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!