Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha ilyen időben napokig...

Baj, ha ilyen időben napokig nem mozdulunk ki az 5 hetes babámmal?

Figyelt kérdés
2008. nov. 24. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem baj. Lehet pótolni sok szellőzetetéssel, én ki is szoktam menni vele az erkélyre, hordozóban elringatom kb. fél órát. Én sem merném napopta levinni, főleg nyirkos időben. Úgyis mászkálunk vele autóval a mamáékhoz, meg tanácsadásra, akkor is van kicsit levegőn.

6 hetes baba anyukája

2008. nov. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mi ijen idoben ki se viszuk.akkor vigyem ki en is egy kicsit az erkejre? de ha nagyon fuj a szel nem fog megfazni vagy huzatot kapni??
2008. nov. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. A másodiknak üzenem, illetve hozzáteszem az írásomhoz, hogy nekünk déli fekvésű az erkély, ezért ha süt a nap, akkor ott nagyon süt, és a szél sem fúj annyira mint pl. a ház északi felén, ezért sokkal jobb idő van az erkélyünkön, mint amúgy. Úgyhogy attól is függhet az erkélyes levegőztetés, hogy merre néz a terasz. És hordozóban rakom ki, így elég lent van , nem éri a szél.
2008. nov. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!