Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan, aki szinte soha...

Van olyan, aki szinte soha nem használ babapopsi krémet?

Figyelt kérdés
Van itthon egy Bepanthen de szerencsére szinte soha nem kell használnom. Feleslegesen meg úgy gondolom, minek, csak pénzkidobás.
2020. jún. 8. 21:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%

Mennyi idős a kicsi? Fogzáskor vagy egy hasmenős vírus után lehet meggondolod még. Ne dobd ki.

Én amúgy nem használok mert a mosihoz nem kell. DE nemrég belementünk egy hasmenős vírusba. Hát az kicsípte neki rendesen és kellett a krém

2020. jún. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Jaa, kidobni semmiképp nem fogom, úgy értem feleslegesen nem használom, mert pénzkidobás minden hónapban újat venni ha nem is kell.
2020. jún. 8. 21:20
 3/16 anonim ***** válasza:
62%
Mosizunk és nem használunk, sosem piros a feneke. Régebben eldobhatós mellett használtunk Sudocremet de csak nagyon vékonyan. Ha kipirosodik egy kicsit akkor viszont jó szolgálatot tehet, úgyhogy ne dobd ki.
2020. jún. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%
Mi se nagyon használjuk. 10 hónapos, eddig kB 2x csípte úgy ki, hogy 1-2 napig kenni kellett. Szerintem ha nincs rá indok, felesleges kenni. Főleg itt a nyár, lehet majd kényelmesen szellőztetni a popsikat.
2020. jún. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért vennél újat havonta? Ha jól van tárolva akkor addig használhatod ameddig el nem fogy..
2020. jún. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%
Mostanában én sem igazán használom, csak ha kipirosodik a popója. 16 hónapos és egy örökmozgó, sokszor pelenkázni is alig lehet. Eldobható pelenka mellett sincs probléma.
2020. jún. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%
Én is ritkán kenem a gyerek popóját. Pedig betáraztam születésénél:bepanten, sudokrém, mindenféle popsi krém és púder. A kórházban mondta a nővér, hogy tiszta legyen és lehetőleg nagy dolog után egy kis langyos vízzel mossam le neki a bőrét. Ha néha napján kicsipi a pisi vagy a kki akkor kenem, de másnapra már nem is látszik
2020. jún. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%
2,5 a nagy, 16 hónapos a kicsi. Azt a mini Sudocremet fogyasztottuk el, ami a nagynak volt a Promoboxban. 🤣
2020. jún. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#5 Nem akarom kidobni.


Ugy értem feleslegesen nem akarom hasznalni, hogy aztan elfogyjon és havonta vehetek újat.


A kórházban úgy mutatták h minden pelusozashoz kenni kell ha kell, ha nem, de én itthon úgy gondoltam h tök felesleges ha nem piros. De ha rájuk hallgattam volna már feleslegesen elfogyott volna sok tubus.

2020. jún. 8. 21:39
 10/16 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is így mutatták és egy rövid ideig kenegettem én is ha kellett, ha nem. Aztán rájöttem hogy szerencsére nem érzékeny a bőre, így csak akkor használtam ha indokoltnak láttam. Pl a fogak áttörésekor 1-2 napig mindig szükség volt rá. Amúgy most másfél éves, de hónapok óta esélyem se lenne kenni, mert örülök ha valahogy rávarázsolom a tiszta pelust. Nem ér ő erre rá.. 🤣
2020. jún. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!