Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5 hónapos kisbabánk nyugtala...

Norbi0323 kérdése:

1,5 hónapos kisbabánk nyugtalan evés után 15-20 perceket alszik nem tud kakilni csak kupal kap teát is naponta és nem használ mit tegyünk?

Figyelt kérdés

2012. okt. 15. 14:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha csak anyatejet eszik, akkor ezzel nincs gond. Az anyatejes babák, van, hogy egy hétig nem kaksiznak. A kúppal óvatosan, mert arra rászokhat. Lehet, hogy a pocija fáj, próbál masszírozni, az sokat segíthet.
2012. okt. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mit eszik a Kicsi?

Milyen teát kap?

Mit próbáltatok a kúpozáson kívül?

Hogyan/ hol alszik?

Milyen a kaki?

Pisil eleget?

Elég sokrétű lehet a probléma, próbálj kicsit részletesebben írni, kérlek, akkor könnyebb elindulni a válasz keresésében:).

2012. okt. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mit jelent a nyugtalan evés? Mit csinál? Lázmérőzted, kúp előtt, mennyi ideig nem kakilt, mikor adtad a kúpot? Hány fokos a szoba? Milyen ruciba öltözteted otthon? Nekem ezek jutottak eszembe, amik azért fontosak. Az én kislányomat baba korába, míg nem hálózsákoltuk, addig nem aludt igazán sokat egybe, valószínűleg nála csak az volt a probléma, hogy ilyen ölelős helyen érezte magát biztonságba (pólyaszerű hálózsák).
2012. okt. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
mecsek baby teát kap kupozni 3naponta szoktuk pisilni pisil eleget rugdalozoba szokott lenni a szoba 25-30 fok között van lázmérözni is szoktuk ameddig nem vettünk kupot szoktunk neki adni még espumisant a pukik meg a pisi az jön de kaka nem ameddig meg nincs kupozva ha sikerül neki ma is pl az eleje olyan volt mintha megsült volna a vége pedig rendes hig volt amugy kiságyban alszik az annyátol kb még 1m re se éjjel alszik rendesen csak 2*kel fel enni de nappal kész kínszenvedés vele hiába kap enni utánna is csak sír amugy tudjuk hogy hasfájos már probáltuk masszírozni is tornáztatni hasát betakarni de semmi a kiságyban is hasrafektetjük
2012. okt. 15. 14:32
 5/13 anonim ***** válasza:
Anyatejes, vagy tápszeres?
2012. okt. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
anyatejes
2012. okt. 15. 16:13
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a szoba hője magas kicsit. 20-22 fok bőven elég lenne. Sajnos a kérdésben én nem tudok segíteni. Orvost kérdezném. Remélem mielőbb rendeződik a helyzet.
2012. okt. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
kérdeztem orvost is azt mondja hogy sok dolog befojásolhatja ezt de amugy a szobahöjére gyanakszik ö is ma megprob hogy nem csinálok olyan meleget lehet téll beválik :)
2012. okt. 15. 17:44
 9/13 anonim ***** válasza:

Ne adj neki mecsek baby teát folyamatosan! Mi ugyanígy jártunk, annyi kivétellel, hogy tápszeres a kislányom. Ez a tea annyira megfogta a hasát, hogy szegénykém alig bírt kakilni, csak erőlködött!Ha nagy nehezen sikerült olyan keményet csinált, hogy csoda, hogy kibírta nyomni! A kamilla teát nem szabad huzamosabb ideig adni neki, mert tönkreteszi a bélflórát!

Nekem is mindenki (anyum, anyósom, védőnő) az mondta, hogy adjam a kamillát, mert az jó neki...hát úgy tűnik mégsem!Amióta nem kapja minden nap van kaki és nem is kemény, mint előtte!

Az alvásra viszont nincs tippem, nálunk ugyanez van napközben. Este viszont alszik mint a bunda.

2012. okt. 16. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Katucika0912 ***** válasza:

Szia ! Mi Lefax-ot használtunk ,nem tudom , hogy Magyarországon ilyen van -e , itt csodaszerként emlegetik! Szopi elött belepumpálsz egyett a szájába ! Nekünk azonnal használt ! 3 hónapos koráig adtam neki! Van még egy jó dolog a BiGaia , 5 cseppet kell neki adni minden reggel , mi egy hónapig adtuk neki , ez segítí az emésztést ! A kuppal én is ovatosan bánnék , mert ugyan Én is csak hallottam , hogy hozzászokhat!


kovacskatalin8309@gmail.com ha nem találsz otthon semmit , nagyon szivesen küldök neked Magyarországra , mi csk úgy hivtuk a Lefax-ot , hoyg csodaszer !


Remélem hamar megoldodik a "gond" , amúgy a pocifájás nem tart már sokáig , kb 3 hónapos koráig !


jó babázást :)

2012. okt. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!