Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabánk posiján és ágyékán...

Kisbabánk posiján és ágyékán olyasmi jelent meg, mintha rászáradt volna valami. Ez is kiütés? Ha igen mitől lehet és mit csináljunk vele?

Figyelt kérdés
Megrücskösödött a bőr. Először azt hittük kaki száradt rá, de fürdéskor sem sikerült lepucolni, leáztatni.
2008. nov. 24. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Pont ez volt nekünk is! Itt nem kaptam választ... Hetekig tartott, amíg lejött/lehámlott a bőr. A doki szerint a fogzás miatt van (2,5 hónaposan kezdődött), most 4 hónapos, és nemrég tűnt el teljesen. Semmit nem mondott, de én Sudocreme-vel kentem, mást nem tehettem. Azért kérdezzétek meg a dokit, ha arra jár! Most mennyi idős a gyerkőc?
2008. nov. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
NOS,NEKÜNK IS PONT EZ VAN,DE CSAK A KÉT KIS KARJÁN,ELÖSZÖR GRIZES VOLT,DE AZTÁN ELKEZDETT SZÁRADNI-SÖTÉTEDNI.6 HOS ÉS MÉG NINCS FOGUNK
2008. nov. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

7 hónapos. Van már négy fogacskája (az első úgy 6 hónaposan bújt ki), de mi csak pár napja vettük észre, hogy ilyen lett a bőre pedig naponta többször megtöröljük, esténként megmossuk a popsiját. Ezért gondolom, hogy nem jelenhetett meg olyan rég, mert észrevettük volna.

Köszönöm a válaszkat.

2008. nov. 24. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!