Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bordó-fekete babakocsit...

Bordó-fekete babakocsit vennél kisfiúnak?

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 15:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem !
2010. júl. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

miért ne?

Nekünk piros-fekete van.

De a gyerkőcöt persze ez is hidegen hagyja...., ha Neked ez tetszik vedd meg. Neki édes mindegy, csak kényelmes legyen!

2010. júl. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
persze
2010. júl. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ami tetszik nekem babakocsi, abból csak bordó-fekete, és barna színűt láttam. Jó valószínű, ha tudnám a köv. baba is kisfiú lesz a barnát venném.
2010. júl. 31. 15:13
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem, amibe fekete van az semmi képen sem..mint ahogy fekete badyt sem szívesen adnál rá gondolom..elég lehangoló és negatív egy babának.Másik ok, hogy a nap is hamarabb kiszívja a színét.
2010. júl. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Na, a nap eszembe sem jutott!-Köszi

2010. júl. 31. 15:23
 7/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Fiam augusztus közepén lesz 1éves, fekete színű babkocsink van fehér virágmintával.Nem bántam meg,hogy ezt vettük, a meleg ellenére sem.Tűző napon amúgy sem tolom a babakocsit.Meg egyébként is textilpelust terítek a tetejére ha úgy alakul.

2010. júl. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd a barnát, az jó fiúnak is, lánynak is... és feldobhatod mondjuk egy világoszöld napernyővel (persze nyáron), vagy egy jó színes takaróval, amit a babára terítesz ha hűvösebb van.
2010. júl. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekünk bordó-kék babakocsink van, egyébként egy kislánytól kaptuk, de tökéletesen megfelelt a kisfiamnak is.

Szóval én vennék neki bordó-feketét, bár a nap azt lehet tényleg jobban kiszívja, de ettől függetlenül simán.

2010. júl. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

én simán vennék bordó-feketét!

tiszta feketét néztem ki egyébként, de baromi drága volt, sajnos.

ne felejtsd: télen viszont szívja a fekete a meleget!

2010. júl. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!