Baba nem kakil?

Figyelt kérdés
1 hónapos kislányom már 2 hete nem kakil önállóan, csak kúpos segítséggel. Puki, pisi van. Próbáltuk lazmerozni, szelcsovezni, de semmi eredmény. Dokinő tud róla, többször jeleztem a problémát. Alvasnal, szopinal tekereg, nyög, erőlködik. Infacol cseppet használjuk. Lenne valami megoldás erre a problémára? Sajnálom, hogy szenved.
2020. jún. 12. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Hat nekem csak a milumil komfort 1 tápszer segített. Addig szenvedés volt minden nap. Onnantól volt egy vidám babám. Aztán 3 hós kora után már nem kellett neki a speciális.

De ha te ragaszkodsz a szoptatáshoz, akkor azt hiszem van valami szirup is, ami segíthet. Nekünk az se vált be, úgyhogy en elengedtem.

2020. jún. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Anyatejes babánál a napi és a heti 1 kaki is teljesen normális. Viszont ha állandóan rásegítés van, akkor előbb-utóbb nem is fog tudni másképp kakilni. Később is problémás lehet.
2020. jún. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezt érdemes elolvasni

[link]

2020. jún. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk laevolac-ot ajánlottak. Kétszer adtunk neki,aztan nyakig szaros volt 😂 onnantól beállt neki a kaki
2020. jún. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 3 hónapos kora után kezdődött,hogy nem kakil. Pontosabban én nem bírtam kivárni,hogy tele rakja a pelust. 5-6napot vártam. Utána szélcső,ha semmi akkor glicerines kúp. Ez állítólag jobb mint a levolac mert helyileg hat es nem megy át az emésztő rendszeren. Ettől össze is szarta magát rendesen tutira. A védőnő mindig azt mondta hagyjam már azt gyereket,majd kakil ha kell neki. Ezt is meg kell tanulniuk én meg közbe avatkozom. De nem fogadtam meg,és megkakiltattam. Nem tudom,féltem,hogy nehogy bele süljön vagy ilyesmi. A hozzátáplálással oldódott meg. Azóta minden reggel van kaki.
2020. jún. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is azt mondják,hogy hagyjam,majd kakil,anyatejes babánál elég heti egyszer,dehát üvölt,mert fáj a pocakja,dehogy hagyom
2020. jún. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 khniki ***** válasza:
100%
Mi is használtunk Laevolacot, kúpot, sajnos a kezdetektől nagyon ritkán kakilt. Ami később igazán segített, az a hozzátáplálás volt. Onnantól minden rendben volt.
2020. jún. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!