Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes babám 3 napja nem...

Anyatejes babám 3 napja nem kakil, mit tegyek?

Figyelt kérdés
4 hónapos. Eddig minden nap volt 1-2 kakis pelus. Legutóbbi előtt 1 nap kimaradt, most meg már 3 napja nincs. Éjszaka zaklatott volt, óránként kelt, de a cici megnyugtatta. Nappal jókedvű. Kevés a tejem, vagy esetleg víz kell neki mellé? A pisi nem lett kevesebb. Mikor kell orvoshoz vinni?

2020. márc. 29. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem kell tenni, anyatejes babánál ha egy hétig sincs az is normális.
2020. márc. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Ha kevesebb lenne a tejed akkor nem lenne pisis pelenka sem. Orvost a mostani időben nem szabad felkeresni, telefonon felhívhatod esetleg vagy a védőnőt.
2020. márc. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sajnos azóta sem volt és már egyre többet sír, húzogatja a lábait. Akkor is normális ez, ha korábban gyakrabban kakilt? Tehát nem csak olyan babánál, aki kezdettől fogva ritkán produkál? Pocak masszázs nem segít.
2020. márc. 29. 19:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Normálisnak mondják, hogy anyatejes babáknál nem probléma ha egy hétig nincs kaki, de szerintem nem az.


Gondoljunk kicsit bele abba, mikor nekünk felnőtteknek lenne ez egy hétig!.... Olyan belcsavarodás lenne mint a huzat.


Voltam úgy hogy 6 napig nem volt székletem, mondanom sem kell, mennyire fájt már a belem... Mindennel próbálkoztam hogy sikerüljön már egy kicsi, szokszor öklömnyi méretű izzadság folyt le rólam a mellékhelyiségben de még mindig nem jött. .. tripla mennyiségű hashajtó segített csak. De akkor egész napos wcre futkosás volt. Megkönnyebbültem.


A pici babánál is hasonló lehet, csak nem tudja közölni.


Én mindenképpen keresnék erre valami megoldást neki!

2020. márc. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!