Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tudom szolidan jelezni a...

Hogy tudom szolidan jelezni a vendégeknek, hogy túl sokáig vannak és menjenek már haza?

Figyelt kérdés
A párom családjából senki nem képes normális ideig maradni, volt hogy már 2x is szoptattam amíg valamelyik rokona itt csüngött, de olyan is volt hogy állva el tudtam volna aludni, mert este 10ig is itt voltak, délután 5től, mondván hogy nem tudnak máskor jönni. Az én családom között anyukám vette át egy kicsit az irányítást, mindenkinek megmondta hogy max 1 órát maradhatnak. És be is tartják. Hogy rázzam le a többi rokont hogy ne sértődjenek meg és ne kelljen kidobni őket?
2020. jún. 12. 15:51
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Párom miatt sem szeretnék bunkó lenni velük, mert ő meg szívesen beszélgetne tovább is.
2020. jún. 12. 15:52
 2/13 anonim ***** válasza:
97%

Amikor jonnek akkor mondod, hogy x időpontban fürdetés, előtte szeretnél elköszönni tőlük.

De ha a parod még beszélgetni akar veluk, akkor először vele kellene ezt megbeszélned.

2020. jún. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen sokàig vannak ott, en simàn mennèk babàstul fürdeni, aludni, ők meg beszèlgessenek.
2020. jún. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én első körben a férjemet kérném meg, hogy dumálja ezt le a családjával. Ha nem működne, nem finomkodnék.
2020. jún. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én simán elköszönnék. Megmondanám, hogy lefektetem a picit további jó beszélgetést.

Ha a férjem még beszélgetni szeretne, akkor tegye én elvonulnék. Biztos, hogy így a vendégek is észbe kapnak és lassan elmennek.

2020. jún. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Én még a látogatás felmerülésekor szólok. "Oké gyertek, de 7kor fürdetek és fektetem a gyereket, ehhez igazodjatok!" Punktum.
2020. jún. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
En is elmennek fürdetni, etetni aztán nem mennek már vissza. Előtte természetesen elköszönnék tőlük. Csak észbe kapnak.
2020. jún. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
Én is mindig szóltam előre, hogy bocsi, de csak a 7 órás fürdetésig tudunk fogadni látogatókat. Nem volt belőle sértődés.
2020. jún. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%

Én mondanam a férjemnek, hogy csevegjenek, de én 7kor elmentem lefeküdni gyerekkel együtt.

Ha pici a lakás és nem tudom elszeparálni magam, értsd: hangosak, akkor megkérném a férjemet, hogy szóljon nekik.

Ezt szerintem neki kell lekommunikalni, nem neked.

2020. jún. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
26%

Lehet naluk ez a szokas, pl nalunk is ez a szokas, vendegseg, akkor az addig tart mig jol erezzuk magunkat. Volt mar hogy kozben eltettem a kicsit aludni. Aztan csatlakoztam en is.


En szeretem a csaladom bocs :D

2020. jún. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!