Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tudom szolidan jelezni a...

Hogy tudom szolidan jelezni a vendégeknek, hogy túl sokáig vannak és menjenek már haza?

Figyelt kérdés
A párom családjából senki nem képes normális ideig maradni, volt hogy már 2x is szoptattam amíg valamelyik rokona itt csüngött, de olyan is volt hogy állva el tudtam volna aludni, mert este 10ig is itt voltak, délután 5től, mondván hogy nem tudnak máskor jönni. Az én családom között anyukám vette át egy kicsit az irányítást, mindenkinek megmondta hogy max 1 órát maradhatnak. És be is tartják. Hogy rázzam le a többi rokont hogy ne sértődjenek meg és ne kelljen kidobni őket?
2020. jún. 12. 15:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit más, mert engem sem zavarnak..


Én fogom elteszem a kicsit aludni..

Van aki veszi a lapot, van aki nem..

Aki nem veszi, az általában olyan, hogy még a férjemmel dumálnak.. vagy utàna én is csatlakozom..


De volt olyan, hogy én elmentem aludni.. a nagyobb gyerekkel ...

2020. jún. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

En igy tennek: ne haragudjatok de keso van, nekem menni kell furdetni, etetni aztan alvas.

Vagy kapcsolnak vagy nem. De ha nem zavarnak titeket (hangosak)ezekben, akkor nagy ugyet nem is csinalnek az ittletukbol.

2020. jún. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Egy férjjel ezt meg kell tudni beszélni. Meg kell, hogy értse, sőt, ismernie kellene már téged ahhoz, hogy erre magától is rá kellene jöjjön. A rokonokról annyit, faragatlanság kisbabás háznál sokáig maradni.
2020. jún. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!