Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idös kortól ajánlott a...

Mennyi idös kortól ajánlott a pihenőszék a babáknak?

Figyelt kérdés
3 hetes a kisfiam, ugy vettem észre szereti ha ringatjuk egész nap ölben lenne, gondoltam veszek neki pihenöszéket, vagy még korai?
2010. júl. 31. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem korai, már nyugodtan lehet. De ne legyen benne egész nap a gyerek mert árt a gerincének.
2010. júl. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha fektetős, és nem ültetős, akkor nyugodtan. Én olyat szeretnék venni, ami csak egy fém hajlított váz, és egy anyag van rávarrva, de nem találtam még eddig :( Ha Te is ilyenre gondolsz, akkor azt nyugodtan veheted, és szólj, hogy hol találtál olyat :D
2010. júl. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Felesleges a pihenőszék, olyan mintha a hordozóba tennéd és abban ringatnád. Inkább hintát vegyetek ami elemes, azt nem kell ringatni hintáztatja magától.

Ezt ujszülött kortól lehet használni később etetőszéknek is szuper!

[link]

2010. júl. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Minden baba szereti ha kézben van és ringatják. De ha hozzászoktatod a kézben léthez,akkor később nem marad meg egyedül sehol. Most tudod nagyon elrontani a babádat. Hagyd az ágyában,nem baj,ha kicsit sír,de ne szoktasd a kézben léthez.
2010. júl. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
senki nem beszélt a kézben létről :D amúgy a pihenőszék közel sem olyan mint a hordozó. Nekem a hátamon feláll a szőr a hordozótól, úgy összecsukja a gyereket, hogy rossz ránézni. Csak akkor teszem bele, mikor kocsival megyünk. A pihenőszék sokkal egyenesebb, egészségesebb. Amúgy én kértem, hogy szólj, ha találsz, de most csodák csodája, rengeteget találtam én is :D
2010. júl. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Úgy emlékszem 6 hetesen kaptunk pihenőszéket.

Ha fektethető, akkor már használhatod, de ne túl sokat, napi 1, legfeljebb 2x1 órát.


Imádtam, a miénk fektethető volt, ha főztem, a konyhaasztalon abban nézelődött a lányom, majd szépen be is aludt, én meg haladtam.

Mostanában a gyerek fotelnak használja (1 éves), vagy visszük magunkkal kerti partira, akárhova, mert kisebb, mint egy babakocsi, ami már tök felesleges is lenne, a napozósátorban nyugodtan alhat is benne.

2010. aug. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!