Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jól használható a babáknak...

Jól használható a babáknak vehető pihenőszék ( hintaszék)?

Figyelt kérdés
2008. okt. 17. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem felesleges!
2008. okt. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy Fisher Price volt kölcsön.Ez 2 módon zenélt (állandó vagy ha a baba rugdosta az érzékelőt),világított,voltak rajta csörgő játékok és rezgő mód is.Én nagyon örültem neki.Sokáig etetőszékként is használtam,de ha nyűgi volt a rezgéstől lenyugodott és nagyokat aludt benne.Sokszor pedig a rezgő mód segített a nagydolgán is.A csörgők pedig felkeltették a figyelmét és hamarabb kezdett nyúlni a tárgyakért.Én csak ajánlani tudom.
2008. okt. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én vettem a lányomnak egy rezgőset még 1 hós korában, sokat volt benne. Fentről állatkák lógtak, amiket akkor még csak nézegetett...

Aztán lecseréltem egy nagyobbra, ami hintaszékké átalakítható (3 éves korig jó) ez zenél, csörög, zörög, rezeg....

Minde kettő Fisher price volt, az utóbbi kicsit drágább-de nem bántam meg. A lánykám mostmár magának húzogatja a zenélő részt, amíg porszívózok, főzök... beleteszem. Van, hogy -az én amúgy nagyon kézbenlevős lányom- 1 órát is elmatat benne.

Nagyon szeretem.

2008. okt. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!