Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit eszik egy újszülött...

Mennyit eszik egy újszülött az első napokban? Adnom kellene neki tápszert?

Figyelt kérdés

Tegnap született a fiam hajnalban, 3300grammal, még a kórházban vagyunk. Itt az a protokoll hogy 2 nap után hazamehetünk. A súlya picit kisebb de sztem ez mindenkinek igy van. Ha szoptatsz akkor 5-10ml - t

várnak el, hogy második nap ezt megegye a baba.

Nekem a kezdetektől fogva cicizik, volt aranyóra.

A fiam nagyon ügyesen szopik, de ezt a mennyiséget nem tudjuk még produkálni. 20 percig eszik kb.

Picit aggaszt, hogy emiatt hazamegyünk e holnap.

Ha kérném adnának tápszert, (de én nem vagyok tápszer párti, ha van tej is) hisz nem csak alszik egyfolytában. Ha alszik utána felérez( 3-4 óránként) etetem, de ha hamarabb felkel adok neki.

Szerintetek?


2020. jún. 18. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Ne számolgass, és ne agyalj. Az első napokban még nem is mérhető az a mennyiség, amit szopik. Csak tedd cicire bármikor, amikor kéri. Éjjel-nappal
2020. jún. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%
Második-harmadik nap lövell be a tej általában, egyelőre semmi okod az aggodalomra.
2020. jún. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 khniki ***** válasza:
Soha, de soha ne számolgasd, mennyit eszik! Pisis pelus elég legyen és aludjon nyugodtan.
2020. jún. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!