Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Harom honapja szultem es...

Harom honapja szultem es szerintem most menstrualok eloszor, lehetseges ez?

Figyelt kérdés
mert en ugy tudtam hogy aki szoptat annak addig nem jon meg a menzesze!!remelem ez nem azt jelenti hogy kezd apadni a tejem?
2008. nov. 24. 23:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem, nem azt jelenti! És persze, lehetséges. A hormonok műve.


Viszont, most fokozottabban figyelj a szopira, mert a menzesz miatt változhat a tej íze!


Nekem kórházban javasolta egy védőnő (ha netán nem akarná úgy elfogadni a baba a tejet) egyél meg napi 1 gerezd fokhagymát. Valamiért a babák szeretik így az anyatej ízét. Ismerek olyat, akinek bevált!

De csak akkor, ha nem fogadná el úgy, mint eddig!

2008. nov. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nem kell aggódnod nem fog apadni a tejed. Nekem négy hónapos volt kislányom amikor először megjött. Most öt hónapos múlt és még mindig szopik. Ez egyénenként változik valakinek már egy hónap elteltével megjön a menzesze valakinek pedig az egész szoptatási idő alatt egyszer sem.
2008. nov. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!