Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 8 hónapja szültem, még nem...

8 hónapja szültem, még nem menstruálok, lehetséges hogy ezért vagyok olyan gyenge, állandóan fáradt?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy hormonális-e a probléma, de sokszor hihetetlenül gyenge vagyok, felkelni sincs erőm. A laboreredményem viszonylag jó, hol lehet a bibi?
2010. febr. 2. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Bár én férfi vok de úgy tudom hogy a nők addig nem menstruálnak a szülés után amíg van tejük..



A fáradság pedig szerintem a kevés alvástól van, vagy a sok munkától...

2010. febr. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elvileg semmi köze a mensihez. Van olyan ismerősöm, aki a gyereke 23 hónapos korában kezdett menstruálni, és közben folyamatosan aerobic órákat tart, és edzőnek tanul. Máshol lesz a kutya elásva.
2010. febr. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én 10hónapja szültem,van tejem még mindig szoptatok és már 5ször menstruáltam,kedves első férfi válaszolónk.

A kérdésre válaszolva,ha szoptatsz szedjél vitamint.Én eleinte Supradint szedtem,majd Hipp natalt ittam.Szerintem nincs köze a menstruáciohóz.

2010. febr. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A menses miatt ne aggódj szerintem, jön az majd, ha jönnie kell. szoptatsz még?

Fáradság, kimerültség lehet vashiánytól, ami ilyenkor elég gyakori. A labor ilyesmit nem mutatott?

2010. febr. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A mensihez semmi köze.Egy kis vitaminra lenne szükseged.Vashianyod lehet,vagy vernyomas problemak.En Cebion cseppet szedek.
2010. febr. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez teljesen természetes dolog,hogy nem menstruálsz.Ami lefáraszt az inkább a szoptatás és a négy fal közé a bezártság.Vitamin és egy kis testmozgás kell.Ki a friss levegőre napi 1,másfél óra séta.Jól be kell bugyolálni a kicsit,neki is jót tesz majd a jó levegő.Ebben a hideg időben az ember nehezen mozdul ki,és teljesen elmacskásodnak a végtagjai,mert így nem jó vérkeringés,szóval nem csoda ha úgy érezzük magunkat mintha elütött volna egy tehervonat.Én is így éreztem magamat,de aztán egy barátnőm tanácsára minden nap sétálok egyet a babával,és sokkal frissebbnek érzem magamat.Séta után egy jó forró gyümölcstea,de nem feketetea,nagyon jól fog esni.Cvitamin vagy multivitamin.Remélem segíthettem.6hós baba anyukája.:)
2010. febr. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is alig bírok felkelni reggelente, de mindig is ilyen voltam, legalábbis már vagy 10 éve. Laborjaim mindig jók! Nekem most jött meg először, 7 és fél hós a a babám. Semmi görcsöm nem volt, de a gyengeség az még jobban előjött.
2010. febr. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ...!

A vasam a max. értéknél jóval magasabb. Femibiont szedek, a várandóság óta. És igen, még szoptatok, elenyésző mennyiségben. Hát nem tudom....egyik reggel el is ájultam, migrén, forróság, közben hidegrázás, őrület. Előtte pedig rendszeresen sportoltam, Margit-sziget-i kör minden héten. Gondoltam, a hormonok a ludasak. A lymphocita szám igen magas (20-40 helyett) 58%, lehet, valami vírus, de mikor "kopik már le"?! ;)

Már én is úgy várom a tavaszt, mint a Messiást.

Mindenkinek szép napot!

2010. febr. 3. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!