Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik nevet adnátok a kisfiat...

Melyik nevet adnátok a kisfiatoknak, melyik vállalható?

Figyelt kérdés
Szerintem mindegyik szép és abszolút vállalható, mèg akkor is, ha egyik-másik nem feltétlenül tetszik valakinek, de a férjem szerint nem így van...szerintetek?

2020. jún. 22. 18:37
A kérdező szavazást indított:
Móric
Artúr
Edmund
Jákob
78 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de nekem egyik sem tetszik! :( Nem tudnék 1-et kiválasztani
2020. jún. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket sem adnám, de ismerek 5 év alatti Móricot és Artúrt is.
2020. jún. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
88%
Ha nagyon muszáj választani, akkor Móric.
2020. jún. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
93%
Én személy szerint nem adnám egyik, nevet sem, de kinek mi tetszik. :) Mindenkinek más az ízlése. De ha nagyon kéne választani, talán az Artúr. :)
2020. jún. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket sem adnám és ha a férjemnek egyik sem tetszene, akkor keresnék tovább.
2020. jún. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
87%
Először is a vezetéknevet kellene tudni, mert nem mindegy, hogyan hangzik együtt a kettő.
2020. jún. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Jákobot csak akkor, ha zsidók vagytok. Jakab nem opció?

A Móric nekem őszintén szólva ilyen formában leírva nem tetszik, talán túl sok németet láttam ezzel a névvel Moritzként leirva. De ezt leszámítva nem rossz név, végül is adnám.

Artúr helyes, de személy szerint azért vetném el, mert a szomszédunk kutyáját hívták így, 10 évig volt meg neki kb, nem tudok sajnos azóta ettől elvonatkoztatni. De ez csak az én személyes véleményem, szerintem ettől függetlenül egy korrekt név.

Edmund nem illik szerintem egy tipik magyar vezetéknévhez, de pl egy svábhoz el tudnom képzelni.

2020. jún. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
85%
Artúr kutyanév, Jákobnak 6 fia van, ráadásul mind csizmadia, Móricka a viccek főszereplője, Edmund meg szimplán rettenetes. Nem szoktam a pasikkal egyetérteni, de most igazat adok a férjednek.
2020. jún. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Utolsó, biztos vagyok benne, hogy a neked tetsző nevek kapcsán is fel tudnánk fedezni hasonló kapcsolatokat.
2020. jún. 22. 19:01
 10/26 anonim ***** válasza:
83%

Nekem is egyből Móricka ugrott be, ha nagyon muszáj akkor az Edmundot mondanám, mert lehet pl Edi-nek becézni és úgy már az oké, bár az Edinát is becézik így. Nem akarlak megbántani, de egyik se tetszik :/

Más neveken nem gondolkodtál? Mi tetszik még ezeken kívül?

2020. jún. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!