Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti milyen nevet adnátok/adtok...

Ti milyen nevet adnátok/adtok a kislányotoknak / kisfiatoknak?

Figyelt kérdés
Kinek fontos, hogy a baba vezeték és keresztnevének kezdőbetüi megegyezzenek?
2013. jan. 1. 17:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

nekem nem tetszik, ha megegyeznek:)

de szeretném, hogy passzoljon a családnévhez, szerencsére a favorit nevek elég jók hozzá: Dóra Alexandra, Balázs Sándor (a második keresztneveket sem szeretem, baba esetén ezek emlékek lennének)

2013. jan. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Van egy kislányunk, őt Zoénak hívják.

Tervezünk még egy babát, ha lány lesz, akkor Blanka lesz, ha fiú akkor Ádám vagy Dávid.

Már gondoltam rá, hogy mi lenne, ha a két gyerek monogramja megegyezne majd (lányom B.Z. akkor a másodiknak is ez legyen majd).

2013. jan. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Én éppen hogy nem szeretnék alliteráló nevet. Nincs gyermekem, de ha lányom lenne, a Hanna, Lilla, Anita nevek közül válogatnék, a fiú pedig Dávid vagy Tamás lenne.
2013. jan. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mar van egy lanyunk: Lara Fanni. Akarunk meg egy gyereket, ha lany lesz, Sara Reka lesz. Ha fiunk lesz, akkor David vagy Adam lesz, de nagyobb valoszinuseggel David.
2013. jan. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

2 gyerekem van, mindkettő M M :) Szóval egyértelmű a válaszom, nekem tetszik ha egyforma mondjuk a keményebb hangoknál (R R PP KK ) azoknál nem annyira de az M az egy lágy hang.

Ha lenne még gyerekem (de már nem lesz) akkor Villő lenne ha lány és Járed ha fiú.

2013. jan. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne mèg egy babànk, és làny lenne, ezek jönnènek szòba: Bernadett, Zsanett, Zoè, Aisa :) fiù nevek közül pedig: Benett, Àdàm, Dàvid, Dominik :)
2013. jan. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem fontos :-) 2 lányom van 1 fiam egy a monogramjuk :-) KL mindegyiknek :-) Kiss Larina, Kiss Lana , Kiss Levente , nekünk tetszet a Hanga, Bendegúz, Maja, Nimród is :-).
2013. jan. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk 3 betűből áll a férjem vezetékneve, így egy hosszabb keresztnevet fogunk választani. Nekem nem tetszik ha megegyezik a két név kezdőbetűje. Kissé erőltetettnek tartom.
2013. jan. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik az egyforma kezdőbetű, de a 3 gyereknek nem találtunk olyat, ami annyira tetszett volna, így a monogramjaik BBA, BDM és BMK lettek. Amúgy csak az 1. keresztnevüket használjuk a mindennapi életben, de van nekik 2. is.
2013. jan. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 nittababy ***** válasza:
Nekem nem fontos hogy megegyezzenek!az én kislányom Dóra lett!!
2013. jan. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!