Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Személyi igazolvány számotokat...

Személyi igazolvány számotokat megadnátok egy adás-vétel kapcsán? Ehhez köti az előreutalást. (babacuccok)

Figyelt kérdés
2010. aug. 1. 15:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én biztos nem adnám meg! Arra nem kérhet! Vissza is élhet vele, ha épp valami nem tetszik neki a babacuccok közül!
2010. aug. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
nem adnám meg semmiképpen sem. Akkor inkább utald neki előre a pénzt, az jobb, természetes, hogy ő is akar valami biztosítékot, de azért a személyi ig. szám egy kicsit túlzás.
2010. aug. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. Ja, hogy ő utalja neked a pénzt és ő kéri a szem. számodat?! akkor inkább menjen el személyesen a cuccokért
2010. aug. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia! NE add meg!Csak a bankszámla számodat!Mit akar akár ki is a te személyi számoddal?
2010. aug. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

Hello!


A személyi igazolvány száma az embernek pár évente úgyis megváltozik:) Szóval semmi rosszat nem tehet vele szerintem.

2010. aug. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,végre vannak épeszű emberek is!Csak mert tegnap este feltettem egy kérdést,és azonnal lehordott egy naív lelkületű akárki,h mit képzelek én,h ártatlanul vádaskodok,nem akar az semmit az én szem.ig. számommal.Én vok az eladó,ő a vevő.Mondtam neki h nem adom meg,azóta (legalábbis egyelőre),nem jelentkezett.A történet igazán azért izgalmas,mert egy ismert előadóművész nevén jelentkezett (egy tehetségkutató műsorból),nem mondhatom h ki,mert a modik stornózták a kérdésem emiatt.Dunakeszin lakik,néztem iwiwen,de csak az illető sztárocska volt ezen a néven.Nos?
2010. aug. 1. 15:29
 7/17 A kérdező kommentje:

A gyengébbek kedvéért,tudom h ezen a néven más ember is élhet ugyanazon a helyen,bár elég jellegzetes a neve,nem Kovács Pisti,meg ilyenek.

Az utolsónak üzenném,h szted 5 perc nem elég hozzá h kirámolja a bankszámlámat??

2010. aug. 1. 15:34
 8/17 anonim ***** válasza:
Hogy rámolja ki 5 perc alatt a szlád???
2010. aug. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
34%

Kedves kérdező! Tegnap este NÉVVEL, LAKCÍMMEL és IWIW elérhetőséggel FELTÉTLEZTED valakiről, hogy vissza akar élni az általad közölt adatokkal. Igen, én voltam, aki 'lehordott', mert én sem örülnék, ha ország-világ elé kitennék az adataimat ilyen jellegű FELTÉTELEZÉSSEL (hogy pl. ki akarom rabolni a bankszámládat). Ez valóban az emberi jogok egyik cikkelyének, mégpedig az ártatlanság vélelmének megsértése. Nézz utána a jogban...


Ha ugyanígy írod ki, névtelenül, természetesen SEMMI bajom nem lett volna a kérdéssel.


Kedves válaszolók! Ti mit szóltatok volna, ha itt meglátjátok a neveteket illetve a települést, ahol éltek, iwiw-re való hivatkozással, egy ilyen feltételezés kapcsán? Örültetek volna?


Naív lelkületű akárki

2010. aug. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én biztos nem adnám meg!!!!

Mekkora távolságot "utaznának" a babacuccok? Sehogy nem kivitelezhető a személyes "árucsere"?

2010. aug. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!