Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Személyi igazolvány számotokat...

Személyi igazolvány számotokat megadnátok egy adás-vétel kapcsán? Ehhez köti az előreutalást. (babacuccok)

Figyelt kérdés
2010. aug. 1. 15:05
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Ki mondta a tegnap esti kérdésben h az illető ki akarja rabolni a bankszámlámat???Mondd már meg??Mi vagy te egyébként meg ügyvéd??Egyszerűen csak furcsának találtam a helyzetet.Neked is,meg a kedves "pár éves" válaszolónak is üzenem,bízzatok meg nyugodtan fűben-fában,hisz azt a világot éljük,nemde??Adjátok ki a születési,házassági anyakönyvi kivonatotokat,pin kódot,jelszót,személyi számot,hisz úgyis csak pár évig érvényesek nem!?De nekem engedjétek meg,hogy tartsam magam az elveimhez,és gondolkodjak,és cselekedjek a legjobb tudomásom szerint!

Komolyan mondom,az ilyen valóban naív,ráadásul agresszív emberektől a falra tudok mászni! Kissé elegem van már ebből az oldalból is,mivel az égvilágon semmi mást nem csináltok,mint veszekedtek,támadjátok az embert,ha fekete akkor azért,ha nem,akkor meg azért (tisztelet a kivételnek)!

2010. aug. 1. 17:21
 12/17 anonim ***** válasza:
47%

Kedves kérdező!

Egy szóval sem mondtam, hogy én megadnám a személyi igazolvány számomat és hogy megbízom bárkiben is. Nem is buzdítottalak erre egy szóval sem.


Egyszerűen azzal volt bajom, hogy NÉV szerint, abszolút visszakereshetően írtál valakiről olyan dolgot, ami nem biztos, hogy igaz. (bocs, de ezért még akár fel is jelenthettek volna, hozzáteszem, joggal).

Ha nem éred fel ésszel, hogy csak jót tettem neked azzal, hogy levetettem a kérdéseded, akkor sajnos nem tudok mit tenni.

(Egyébként nem ügyvéd vagyok, hanem jogász, de ez most mellékes.)


További szép napot!

2010. aug. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Jaaaa..hogy te jogász vagy,az már mindjárt más!És jogászként úgy gondolod h csak az általam említett illetőnek vannak jogai,nekem nem??Melyikőnknek van nagyobb félnivalója,nekem,mert visszaél az adataimmal,anyagilag megkárosít stb.,vagy neki,mert egy vacak weboldalon egy eldugott kérdésben kiírtam a nevét,amiről az is kérdéses h egyáltalán a neve -e?Jelzem iwiw elérhetőséget nem adtam meg,hacsak az említett sztárocska nem akar venni használt babacuccokat 15000 Ft-ért.Pontos címet sem adtam meg,és MINT MÁR ÍRTAM az égvilágon semmivel sem gyanúsítottam.Jogászként ezt tudnod kell.Mellesleg ha tegnap este nem rontottál volna rám,olyan hangnemben,amilyenben,és valóban a kérdésre válaszoltál volna,ahogyan azt most a többiek tették most,nem pipultam volna be.Tudod csak annyi kellett volna h: figyi,ezt így nem kéne előadni (képzeld,felértem ép ésszel),de azt javaslom h ne add meg neki az igazolványszámodat.Vagy tanácsot is így szoktál adni élőben a hozzád fordulóknak??Mellesleg megjegyzem,h ez nem az az oldal,ahol a hivatásodat kellene gyakorolni,főleg nem részrehajlóan.Tedd azt a csini kis irodádban!

Hová fajult ez a világ,ha még kisbabás anyukák is feljelentéssel fenyegetőznek egymás között egy weboldalon?És hogy így ez a gondolat eszembejutott,megjegyezném,hogy az ANYÁT szerettem volna benned válaszra bírni,és nem a jogászt,úgy tűnik a kettőt nem tudod különválasztani!

Továbi szép estét neked is.

2010. aug. 1. 18:18
 14/17 anonim ***** válasza:
32%

Kedves Kérdező!


Hogyan képzeled el, hogy valaki a személyigazolványszámoddal visszaél?


Csak mert nekem fogalmam sincs.


Én is jogász vagyok mellesleg, meg anyuka is:) Én sem bízom meg mindenkiben, sőt nagyon kevés emberben bízom meg.


Ha nem akarod kiadni a számodat, ne add ki, ennyi...

2010. aug. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nocsak ,még egy jogász anyuka!Milyen klassz h mindig,minden helyzetben lehet rátok számítani!Ti jogászok,mindig éppen annak adtok igazat,aki éppen fizet nektek egy rakás pénzt,hogy objektív igazság mi az,gőzötök nincs.Figyi,nem fogom az egész estémet ezzel a hülyeséggel tölteni.Ha jogászként nem tudod elképzelni h hogyan lehet mások személyi adataival visszaélni,az igen nagy baj!Nem az enyém,hanem a tiéd.Nem részletezném,hogy a mi pénzintézetünkben (jajj,már le sem merem írni a nevét) csak egy meghatalmazás,születési adatok,bankszámlaszám és egy személyi ig. szám kell ahhoz h vki felvegyen pénzt a számlámról.Szóval keressetek más anyukát,akit megkövezhettek, és okoskodhattok kedvetekre!
2010. aug. 1. 20:39
 16/17 A kérdező kommentje:
Ja,és közlöm,h törlöm regisztrációmat,mivel az egész kommunikációból (ha lehet azt annak nevezni),már több károm van,mint hasznom,hála az olyan "anyatársaknak",mint amilyenek ti vagytok.Segítségért fordultam ide,helyette feljelentéssel való fenyegetőzést kaptam.Ennyi.
2010. aug. 1. 20:44
 17/17 anonim ***** válasza:
45%
"meghatalmazás,születési adatok,bankszámlaszám és egy személyi ig. szám" kell a pénzfelvételhez: ez nem semmi! Milyen pénzintézet ez? Nagyon-nagyon durva!!! Ilyenről még nem hallottam jogász létemre.
2010. aug. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!