Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudtátok, hogy minden gyerekne...

Tudtátok, hogy minden gyereknek kötelező már a személyi igazolvány? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Csak hogy ti is értesüljetek róla kiírtam. Nem büntetnek ha nincs, de figyelmeztethetnek. ráadásul így megúszhatjátok az útlevél kiváltását is, ha olyan külföldi országokba mentek. És ingyenes. Részleteket keressetek, ide nem fér ki.
2010. aug. 6. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
nem kötelező csak egy lehetőség aki abba a pár országba szeretne utazni ahová elég a személyi.
2010. aug. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ingyenes? Én úgy t körül tudtam 3000 ft körül van. Én szeretnék mindenképpen, mert sosem tudni mikor sikerül kicsit elmenni nyaralni...(bárcsak összejönne )
2010. aug. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Bocsi, kicsit elírtam:

Én úgy tudtam 3000 ft körül van.

Na, ezt akartam:D

2010. aug. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy ingyen van, én pár hónapja csináltattam a babának, de arról még nem hallottam, hogy kötelező lenne.
2010. aug. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kötelező, csak meg lehet csináltatni. Mi nem készülünk külföldre, úgyhogy nem is fogom. Minek???
2010. aug. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kb. egy hónapja csináltattam, valóban ingyenes. Viszont nem kötelező. Ha külföldre mentek akkor vagy személyi eus országba) vagy útlevél kötelező.
2010. aug. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Barátnőm megcsináltatta és ott mondták neki,nem büntetnek,ha nincs figyelmeztetnek,de KÖTELEZŐ.
2010. aug. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

16:23 vagyok.

Előző válaszom visszavonva... utánanéztem:

[link]


Kötelező, bár nem értem, akkor miért nem "reklámozzák" jobban. És azt sem értem, mi szükség rá. Eddig is jól megvolt minden 14 év alatti gyerek személyi nélkül. Újabb kártya, amire a szülő figyelhet...(lakcím, taj, adó)

2010. aug. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!