Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez baj? Vagy normális?

Ez baj? Vagy normális?

Figyelt kérdés

Amikor meglátok egy cuki picibabát, akkor arra gondolok, hogy úgy beleharapnék az arcába. Ilyen késztetést érzek rá, vagy nem is tudom. Sokszor nagyon szorosan magamhoz ölelném, olyan cuki. (Nyilván nem teszem.)


Ez mitől van? Mások úgy vannak a pici babákkal, mint egy törékeny porcelán készlettel, én meg szorosan magamhoz ölelném. Ez mitől van? Nincs még gyerekem, és egy darabig még nem is lesz, mivel csak 16 vagyok, de majd egyszer szeretnék egyet. Mi lesz, ha kárt fogok tenni benne?



2020. jún. 24. 09:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy fogsz benne kárt tenni. Szerintem a saját gyerekével minden szülő így van. Legalábbis én biztos. 😂 Hát neked nem a saját babától jött elő.
2020. jún. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%

Őőő... Amikor pici voltam anyám engem se tudott finoman szeretni. Folyton marcangolt, szorongatott, csipkedett :D Nem fájt, de azért csodálkoztam, hogy a többi kisgyereket miért kíméli az anyukája őket nem szeretik annyira?

Persze felnőve tudtam hogy anyám egyedi eset, az unokájával is ilyen :D

Szóval kérdező nem vagy egyedi eset, csak furi :)

2020. jún. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Személy szerint én nem szeretem a gyerekeket, de az állatokkal ugyanígy vagyok. :D Amúgy erre van egy elég morbid elmélet, miszerint ha látsz valamit, ami számodra túl cuki, legyen az állatkölyök, kisbaba, akármi, az agyad túlterhelődik, és aggresszióval reagál azért, hogy.. hát... megszűntesd a cukiság forrását. :D Ettől érezzük azt, hogy meg kell szorongatnunk, csípkednünk akár harapnunk valamit. Ez amúgy teljesen normális, szerintem mindenkiben benne van.
2020. jún. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!