Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A repkedést minden gyermek...

A repkedést minden gyermek csinálja? Meddig normális és mi az ami normális? (Nagyobb 1-1,5 éves gyerekekre gondolok)

Figyelt kérdés

Kisfiam 16 hónapos. És mikor valamit szeretne és kérdezem hogy azt kéred akkor 1-2-t csap a kezével. Ok nélkül vagy csak úgy sosem csinálja. Csak abban az esetben ha valami pozitív dolog miatt nagyon belelkesedik. Szinte észrevehetetlen de én azért mindig észreveszem. Ez kóros, utalhat valamire? Vagy szimpla korszakos dolog és idővel majd elhagyja?

(Azért is kérdezem így mert egyébként semmi olyan dolgot nem szokott csinálni ami furcsa lenne, es nagyok okos kisfiú, szerintem minden rendben vele.)


2020. jún. 12. 12:54
 1/5 anonim válasza:
Szerintem minden rendben vele, és ez egy amolyan kiskori szokás, ami majd elmúlik
2020. jún. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem minden gyerek csinálja, de ebben a korban semmi rosszra nem utal. Ha 2 év felett is fennmarad és társulnak hozzá más dolgok, akkor utalhatna bármire is (feltételes módban).
2020. jún. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A férjem még most is csinál vmi hasonló mozdulatot, ha izgatott. (De persze csak itthon :D)
2020. jún. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A húgom felső tagozatos koráig csinálta. Most orvos. Semmi gond nincs ezzel.
2020. jún. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én még 21 évesen is tudok ennyire fellelkesülni, az baj? 😂
2020. jún. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!