Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetek meg terhes? Csinaltam...

Lehetek meg terhes? Csinaltam tegnap tesztet negativ lett de a menszim meg sehol nincsen es mar reg meg kellet volna jonnie! Teszteljek masikkal? Tuneteim nincsenek!

Figyelt kérdés
2008. nov. 25. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ha már rég megkellett volna jönnie, és negatív a teszt akkor nem vagy terhes.

de lehet gyulladás, idegeség, hormonprobléma, stb.. ha nem jön meg egy hét múlva menj el dokihoz.

2008. nov. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt:)
2008. nov. 25. 09:44
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Azt nem irtad,hogy mennyi ideje kesik.En tavaly December 3.-an menstrualtam volna,de nem jott meg.:-)

Csinaltam egy tesztet 7.-en es a teszt negativ volt,de tovabbra sem jott meg.Egy het mulva 14.-en csinaltam meg egy tesztet es az mar pozitiv lett.:-)))Azota mar megszuletett a gyonyoru kicsi lanyom!Csinalj meg egy tesztet,lehet neked is korai volt az elso teszt.Sok sikert kivanok!

Udv.egy 4 honapos kiralylany anyukaja!

2008. nov. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat de mar megjott:( 2 napot kesett
2008. nov. 26. 03:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!