Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Május 1. én jött meg utoljára,...

Itepiaka86 kérdése:

Május 1. én jött meg utoljára, május 30. án jött volna meg megint! Ma csináltam tesztet, mind a kettő negatív lett! Nagyon szeretném, ha babás lennék, de félek nem vagyok! /3napja hányingerem van/ így is lehetek babás? Mikor teszteljek megint?

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:

bármikor lehet 1-2 napos akár 5 nap késés is.

te tudod mikor szokott megjönni hány napot késhet.

ha nem jön meg pár napon belül tesztelj.


általában reggeli első vizeletből kell mert éjjel termelődik legjobban a hcg.

bár nekem reggeliből semmit se mutatott majd másnap délutániból lett pozi :)

2011. jún. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nekem eddig egyszer sem késett, még 1napot sem, az elmúlt 2évben! Viszont a teszt negatív, 2éve próbálkozunk, és lehet emiatt is érzem,hogy babás vagyok ... :S

Várok még 2napot,és tesztelek megint!

2011. jún. 1. 16:59
 3/8 anonim ***** válasza:

első vagyok

remélem összejön a kisbaba :)

2011. jún. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha két éve próbálkoztok sikertelenül akkor ideje lenne felkeresni az orvost!Szorítok,hogy babás legyél!

2011. jún. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2év alatt egyszer már sikerült teherbe esnem, de sajnos 9,5hetesen elvetéltem! Elötte 2évvel pedig volt egy méhenkívüli babánk! Emiatt is izgulok ennyire, és bizakodom! De ha most sem sikerül, akkor felkeresünk egy szakembert,mert nem hiszem el,hogy sokaknak összejön, akik nem akarnak gyereket, de mi akik nagyon szeretnénk,nekünk nem jön össze! De most bizakodom
2011. jún. 1. 18:23
 6/8 anonim ***** válasza:
szia.mi 8 hónapot vártuk mire sikerült a baba.pedig mind a ketten fiatalok és egészségesek vagyunk.de valamiért még sem sikerült meg lehet az is volt a gond hogy nagyon rágörcsöltünk a babára.tudom hogy nehéz de ne minden gondolatotok a baba legyen és akkor sikerülni fog.amikor már úgy voltam vele hogy nem érdekel majd jön ha jönni akar akkor következő hónapban pozitívat teszteltem.és most van egy 34 hetes kisfiú pocaklakóm.:)amúgy ha nem jön meg csinálj még egy tesztet,de ne kenődj el ha nem pozitív.nekem is akkor lett pozitív a tesztem amikor nem is számítottam volna rá hogy sikerült.még akkor nem is késett a menszeszem sem,csak egyik este gondoltam egyet és megcsináltam a tesztet.aztán persze sírtam a boldogságtól a 2 csík láttán.:)szedjél terhes vitamint és egyél sok gyümölcsöt.azért szorítok hogy pozitív legyen a teszt.
2011. jún. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem bírtam megállni, és ma csináltam még 1 tesztet, miközben csináltam, megjött! MORPHY!!!

Nem tudom vajon mennyit kell még várnunk a babára, és azt sem,hogy tegnap miért ettem az éjszaka közepén, zsíroskenyeret,kovi ubival, paradicsommal, hagymával, és epres joghurttal,ha nem vagyok babás, és miért van hányingerem, miért szédülök,és miért simogatom a hasam!!!

2011. jún. 2. 14:48
 8/8 A kérdező kommentje:
Viszont ami érdekes, hogy a tünetek nem múlnak, és most voltam "cserélni" viszont nem sima vér,hanem barnás,mint amikor el fog múlni, és pár csepp a rendes mensimhez képest! Ez most mesni, vagy micsoda?
2011. jún. 2. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!