Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babybox kórházakban minden...

Babybox kórházakban minden babáról csinálnak egy képet?

Figyelt kérdés
Alapvetően ingyenes az az egy kép, és a honlapon található csomagokat lehet megrendelni ha tetszik a kép és még többet csinàl róla a fotós? Papírképnek elég drágának találom, ezért nem is értem teljesen...
2020. jún. 29. 22:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha nem engeded nem
2020. jún. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%

Bocs

Értelmeztem mégegyszer...



Egy babafotózás sokkal drágább ennél.


Készít vagy 15 fotót a babáról, megkapod sigitálisan is és a választott csomagot nyomtatva is..


Amiatt kerül ennyibe, mert mindenkinek elkészítik a dobozt.

A legtöbb embernek / frissen szült anyának meg főleg nincs szíve visszaadni a kisbabájáról a képeket..


Ha mégis, akkor annak a költségét kell mindenkinek állnia

2020. jún. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem.

Egyet se kell engedned, mi első gyereknél visszautasítottuk a fotózást, mert pont akkor jött, amikor indultunk haza.

Viszont ha engeded a fotózást - másodiknál engedtük, akkor többet készít, több beállítást, amiből csak egyet ad ingyen. A többiről küld majd emailen egy mini thumbnail fotót (egy lapon az összes kép kicsiben, hogy alig látod) és az alapján kell csomagot választani. Ha nem kéred, akkor az egy ingyeneset postán kapod és elektronikusan csak a kórház honlapjáról tölheted le. Feltéve hogy engeded, hogy feltöltsék, mert azt se kötelező.

2020. jún. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 babyboom567 ***** válasza:
62%

Igen egy mini képet kaptunk ingyen.

És volt szívem visszaadni, mert ez is csak egy túlárazott divatos vacak.

2020. jún. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
Nálunk nem is jöttek csinálni februárban,mert annyian szültünk,nem volt baba-mama szoba,szóval rólunk,akik végül a veszélyeztetett részen voltunk,elfeledkeztek. Én örültem volna,ha csinálnak,bár a box nekünk sem kellett volna,de egy profi képnek örültem volna
2020. jún. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

5, ne bánd! Profitól ez nagyon messze áll. Olyan vacak lett, hogy nem kértünk egyet se és az ingyenképet se mutogattuk. 🙈

Konkrétan ijesztő volt rajta. A képeken barnásvörös haja lett, annyira belenyúlt ps-sel a "fotós", miközben fekete hajjal született 😂

3-as voltam

2020. jún. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
5ös vagyok,köszönöm,ez megnyugtat 😂 Szerencsére anya is ott volt,mikor szültem,így készült róla aznap kép,nekem valahogy nem volt hozzá erőm 😁
2020. jún. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%

Nekem nagyon rossz tapasztalatom van velük.

Tavaly áprilisban született a fiam, hajnali 2kor. Reggel másnap elmentem zuhanyozni, mire kiértem, reggel 8kor, a csaj már kivette a gyerekem a kiságyból, és már a rögtönzött díszletével fotózta. Meg se kérdezte szeretnénk-e. Nem akartam, hisz van fotós rokon, aki minőségibb képeket csinált ingyen.

Másnap a csaj behozta a képeket. Kinyomtatott jópárat, mikor elmondtam, hogy nem kérünk. Kérdeztem tőle, hogy és ha nem veszem meg, mi lesz a képekkel? Mégiscsak az én gyerekem van rajta, mit csinál velük? Arhiválja. Hát ez nem nyugtatott meg. Így férjemmel kifizettük a csomagjukat. 3an voltunk a szobában, mind a 3an másmilyen fajta képeket kaptunk. A csaj hasracsapás alapon tett össze. Nekem pl naptár volt benne, jópár kiskép, 1 nagy, meg talán 4 olyan, ami ilyen kinyithatós, és benne van a gyerek neve, a dátum, súly, cm, meg 4kicsi kép. Én ezért fizettem 19ezret. A másik csaj kb 2 képpel többet kapott, ő 22ezrer fizetett. A 3.csaj meg teljesen más csomaggal, 17ezerért.


Nem mondom, hogy szar képek, de nekem nem ért volna meg ennyit, ha nem "muszáj".


Ja és ezt az egyik fbos csoportba kiírtam, kb 2 hónapja felkerestek, elmondta a csaj, hogy aki ezeket a képeket csinálta nekünk, őt kirúgták. Cserébe káepótlásképp kaptunk postán még pár képet a gyerekről így 1 év után.

2020. jún. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 babyboom567 ***** válasza:

Hát utolsó, jól rászedtek titeket,mert akkor is arhiválják a képeket ha nem kérted volna.Most is ott vannak neki(hisz küldtek is 1 év után képet), mert ez referencia anyag.(az összes többi fényképezett csecsemővel együtt)

Mi is megkérdeztük.

Nekem jó tapasztalatom volt a fotós lánnyal, a képek is jól sikerültek, viszont mi felesleges ,túlárazott divatcuccnak gondoljuk, ezért nem kértük.

2020. jún. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem szedett rá, mert nem volt kötelező megvennem. Nyilván a gépükön ott van. De a kinyomtatott képek?! Nem hiszem, hogy megsemmisítik őket...
2020. jún. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!