Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bevállalnád e 1 évessel az utat?

Bevállalnád e 1 évessel az utat?

Figyelt kérdés
Majálisozásról lenne szó baràtoknál, kb 3,5 óra az út + a határ, mivel külföldre mennénk. 3 napot maradnánk. 1 éves a fiam és jelenleg egy 40 perces út is kihívás 😅

ápr. 27. 12:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%
Mit takar a kihívás? Az én gyerekem bírja az autózást, elmentünk így a 4órára lakó mamához pár napra. De ha egész úton csak ordít, mászna ki megfontolandó.
ápr. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Indulás után elvan egy 15-20 percig, aztán ráun és jön sírás, feszíti magát, ki akar jönni. Akkor már semmivel nem lehet lekötni. Nagy ritkán alszik csak el.
ápr. 27. 12:47
 3/23 anonim ***** válasza:
94%

Hát ha tudod, hogy a 3.5 órás útból 3óra ordítás lenne, akkor mi a kérdés?!


Én bevállalnám, a saját gyerekemmel, mert ő elvan útközben.

Viszont egy olyan utat nem vállalnék be, ahol tudom 3óra kínzás lesz a gyerekemnek.

ápr. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy 40 perces út is kihívás, akkor szerinted a 3,5 órásat bírni fogja? Szenvedni fog a gyerek, szenvedni fog az autó sofőrje és vélhetően te is, ahogy próbálod majd megnyugtatni a gyereket. Ha egy kis szerencséd van, akkor elfárad a gyerek a vergődésben és elalszik, de erre nem sok esélyt látok. És hazafelé ugyanez, még egyszer...

Nem vállalnám, ha ilyen habitusú a kisgyerek.

ápr. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha csak 20 percet bír ki egy buli miatt nem. Talán ha nagyobb lesz...
ápr. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem
ápr. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Ebbe az esetbe nem vinném
ápr. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Én a saját fiammal kereken egy évesen kb. 3 órát repültünk, egy mukkja nem volt, vele nyilván mindent bevállaltam volna. (Igaz, a repülőn nem is kellett egy helyben ülnie végig...)

Ha tudom, hogy nem bírja, akkor nem hiszem, hogy próbálkoznék, ha nem muszáj, bár történhetnek csodás, de nagyobb eséllyel lesz egy pokol így az út

Az nem opció, hogy esetleg alvásidőben mentek, és átalussza az utat, vagy legalább egy részét? Vagy ha többször megszakítjátok az utat, megálltok, kiszálltok, sétál stb.?

ápr. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Így én se mennék. Mi nagyszülőkhöz szoktunk, az majdnem 2 órás út, általában nincs annyi, bár ő már 2 lesz most, de jól viselte, lekopogom. Vagy alszik végig vagy nézelődik, de volt hogy 20 percre mentünk valahova és olyanja volt, hogy végig üvöltött, kiakart jönni, na az borzasztó volt úgy. Ha mindig ilyen lenne nem vállalnánk hosszú utat be.
ápr. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
78%

Nem is értem, ha 40 perc kihívás, akkor miért vállalnád be a több órás utat? Kisfiam is ilyen volt babaként. Akkor még pont 3.5 fél órányira laktunk a szüleimtől, és a kisfiam képes volt végigüvölteni az egész utat. Nem is sokat mentünk haza. Olyan 2 éves korától van el az autóban.

Biztos lesz közelebbi program is, én oda mennék, aztán majd mentek távolabbra, ha idősebb lesz és jobban bírja.

ápr. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!