Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fejős anyukák! A ti picitek...

Fejős anyukák! A ti picitek mennyi anyatejet eszik meg naponta? Az enyém 2 hetesen 80-90milit egyszerre.

Figyelt kérdés
2010. aug. 1. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is 80-130 között evett, naponta 5-6 alkaommal. 3500 grammal született, most 11 hetes, és 5500 gramm. Ahogy nőtt a súlya, egyre többet evett, most már napi 800-900 gramm is megvan. Nagyon jó, hogy így eszik a Te Babád, biztos szépen fog gyarapodni. Nem próbálod meg a szoptatást bimbóvédővel? Az elején nekem sem akart szopizni, de aztán bimbóvédővel sikerült, és azóta is így eszik, bár sajnos a tejem most már nem elég, így kap tépszert is.
2010. aug. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én kislányom talán fél percet szopizott a kórházba, aztán mindig csak üvöltés volt. Csak fejem neki. Holnap lesz 5 hónapos. 3340g-al született, most 6050g. Három hetesen volt egy ugrás, akkor megevett alkalmanként 90-100ml-t, napi hétszer. Aztán csökkent a bevitel :D

Jelenleg napi 5* eszik, összesen kb. 800ml-t.

Nagyon változó volt mindig az evése, de az átlag kg-ként szorozva 120ml-re jött ki nekünk. Az állítólagos kg-kénti 150ml-t csak akkor három hetesen produkálta.

Szerintem tök normális amit a picikéd eszik! Jó babázást!!!

2010. aug. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És milyen gyakran fejsz? Én 3 óránként.
2010. aug. 2. 08:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első hónapban 3-4 óránként. Majd 6 óránként. Kb. a harmadik hónaptól már csak napi 3-szor. És néhány hete napi kétszer. Amikor háromszor fejtem, akkor volt több mint egy liter a napi adag. Most olyan 850ml-re állt be. Van amikor nem elég, de van a fagyasztóba olyan 15 liter pluszba. Ma 5 hónapos a lányom. Azt gondoltam, hogy így csak pár hónapig fogom tudni etetni. Most már úgy látom meglesz a hat hónap :D
2010. aug. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!