Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Zöldes színű kaki? 5 hónapos...

Zöldes színű kaki? 5 hónapos a picim, nem kakil csak 10-12 naponta. Ma észrevettem, hogy kicsit zöldes színű. Ilyen kell legyen? Csak anyatejet kap!

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
10-12 naponta produkál "nagy eredményt" a babád? Szerintem mindenképpen menj vele orvoshoz, mert ez elég kevésnek tűnik. Legalább naponta, kétnaponta kéne valamit "alkotnia". Szerintem emiatt is van a zöldes szín.
2010. jún. 29. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha anyatejes a baba akkor több napon keresztül is előfordulhat hogy nincs kaki, mivel már ügyesen emésztenek és mindent fel tud használni az anyatejből. Azért a 10-12 nap az szerintem is sok, vidd el orvoshoz. Ha meg tápis akkor még rosszabb ez 10-12 nap. Egyébként nem nyűgös, nem feszül a pocakja?
2010. jún. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is hivd fel a dokit vagy vidd el a babad. 10-12 nap az nem jo!!! Az en kisfiamnak is volt mar zoldes a kakija de en nem gondoltam, hogy gond lenne de viszont nallatok a hosszu ido miatt inkabb kerdezz meg egy szakembert.
2010. jún. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vidd el orvoshoz!Nem akarlak megbántani, de én ilyenkor mindig arra gondolok: te mit csinálnál, ha ilyen hosszú ideig nem tudnál produkálni székletet.

Erre már gondoltál?

Nem bántás,kérlek ne vedd annak! : )

2010. jún. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
sziasztok!már 1000 orvosnál voltam a nem kakálás miatt.....anyatejes baba....ja...akkor semmi gond....ezt mondják!már nem tudok hova menni...a kúp is csak másnap hat neki,de lágy kaki jön tőle.felhívom a doktornőt.
2010. jún. 29. 08:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Anyatejes babánál teljesen normális, ha maponta többször vagy kéthetente egyszer kakil. A zöldes szín egyébként, ha más baj nincs a kakival, rendben van. 2 éve én is emiatt hívtam fel a gyerekorvost, azt mondta, semmi gondot nem jelent. Lehet, hogy te ettél olyasmit, ami megszínezte a kakiját, pl. őszibarackot-nálunk amiatt volt zöld.
2010. jún. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
azt mondta a doktornő-ilyet még nem hallottam-hogy vagy túl ette magát,vagy kevés a tej!a zöld kakira...
2010. jún. 29. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!