Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hetes kortól engedtétek...

Hány hetes kortól engedtétek megdajkálni a gyermeketeket?

Figyelt kérdés
Egy hetes gyereknek még jóformán nincs immunrendszere, de a nagyszülők már jönnek babázni. Szerintetek kellene aggódnom?
2020. júl. 3. 01:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
a saját mikrokörnyezetére általad fel volt készítve. Értsd, ahol élsz, akikkel találkozol stb. Ezen kívül ha szoptatod, akkor készen kapja az immunanyagokat minden ellen, amivel találkoztok. Ez itthon szokás, hogy elzárva rettegnek az emberek vagy két hónapot, pl. angol kolléganőm megszült, még azon a héten szombaton már tolta a gyereket a városban, nem még otthon ült, meg két perceket vitte levegőre
2020. júl. 3. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%
A szüleim és a nővérem az első nap, mikor hazaértünk. Otthon szerintem sokkal nagyobb biztonságban volt, mint a kórházban. Műszakonként más csecsemősnővér, kórházba mindenkihez bejáró látogatók. Bár ez nem vírus időszakban volt. Most lehet, hogy óvatosabb lennék. Egyébként azóta külföldön élünk, és itt tényleg nem paráznak ezen annyit. A munkatársam a 4 napos gyerkőcét hozta be megmutatni a munkahelyünkre.
2020. júl. 3. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
59%

Én személyszerint nem szerettem, ha kézben van a baba. Olyan sokan látogattak minket az első héten, hogy szépen kézbe szoktatták a babát és csak úgy volt hajlandó aludni.

Borzasztó időszak volt.

2020. júl. 3. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%

Engem sosem zavart..



Csak egészségesen jött akárki...


Bárki nem jöhetett hamar..

Akit már engedtem, hogy jöjjön, annak engedtem megfogni is

2020. júl. 3. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%
Hát én másnap, ahogy kijöttem a gyerekéül a kórházból elmenetem vele a nagyanyámhoz és evidens volt, hogy a karjába veheti. Anyám is megfogta már a születése után is. Ha nem beteg egyik se, min kell aggódni?
2020. júl. 3. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
76%

Van immunrendszere es a szoptatassal azt eleg kemenyen tamogatod is!


3 teli gyerekkel mar masnap setaltunk a hoban, fagyban a nagyi felvehette sot meg puszit is adott neki! (Uristen) mindharom gyerek jo kis eros immunrendszert szerzett meg igy szal szinte nem is voltak betegek gyerekent.

2020. júl. 3. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
90%
Amint haza értem velük a kórházból, a nagyszülők és a családtagok felvehették, ha éppen nem aludtak a picik. Nem lett6 semmi bajuk.
2020. júl. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
47%

Nekem mind a két gyerekem influenza járvány kellős közepén született.

Így mi sétálni mentünk vele, ahol nincs tömeg, de rokonok nem jöhettek csak amikor 4 hetes volt.

Mindenki olyan helyen dolgozik, ahol rengeteg ember fordul meg.

Nem a gyerekem egészségét kockáztatva fogok vagánykodni, hogy már az első napokban mindenki babázhasson.

2020. júl. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
85%
Januárban szültem, 8 naposan hoztuk haza a fiam, aznap már jöttek anyuék.
2020. júl. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
85%
Amikor haza értünk a kórházból, édesanyám már nálunk volt, hogy segítsen. Ő már azon a napon megdajkálta első unokáját, én semmi rosszat nem láttam benne. Születése után egy hétre jöttek testvéremék is babalátogatóba, húgom is a kezébe vette.
2020. júl. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!