Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves korú gyermeketek...

Egy éves korú gyermeketek mivel játszik szívesen?

Figyelt kérdés

Gondolkodtam rajta, hogy egy kis mini játszóteret rendeznék be neki a kertben. De nem tudom érdemes e. Mivel játszik a picitek szívesen kint, és mivel bent? A kisfiam az építő kockák dobálás szinten érdeklik még.. 😅 A zenélő, világító játékokat szereti. De nagyon hamar tönkre mennek sajnos :/ Milyen kinti, és milyen benti játékokba érdemes bele fektetni? A kisfiam kézen fogva jár, mert még nem biztos a lépteiben/ fél hogy el esik. De pl a bébi kompot fel kapja és úgy rohangál hogy az a földet nem éri, tehát jár, sőt fut egyedül.. 😅 Mászni nem mászik, mert nem akar. Tehát az olyan játékok ki lőve mint pl a csúszó mászó róka koma, és társai.

Kérlek adjátok tanácsot, annyi, de annyi játék van már manapság, az ember teljesen el veszik köztük. 🤦🏼 Köszönöm előre is a segítséget! 😊



2020. máj. 22. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:
72%
Múlt héten volt egy éves a kislányom. Ő nagyon szereti a mesekönyveket, mindig hozza, hogy olvassunk. Ő is pont így van, mint a te kisfiad, csak kézen fogva jár, önállóan is tud, ha nagyon kell, de még bátortalan. Én nem engedem be a házba a zenélő-világító játékokat, úgyhogy ebben a kategóriában nem tudok tanácsot adni :D Ami nálunk nagyon bejött, az kerti pici csúszda, homokozó, hinta, a klasszikusok, de mászókázni is lassan elkezd. Bent szereti a mágneses játékokat: mágneses baba kirakó, mágnestábla állatos figurákkal. Elszöszöl plüssökkel, próbálja rakni a Montessori-tornyot és formabedobót. Szeret dobozokból ki/be pakolni, kísérletezik, hogy belefér-nem fér bele. Úgyhogy adtam neki egy csomó műanyag konyhai dobozt, abba pakolászik mindenfélét.
2020. máj. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
72%

Nálunk is homokozó, kis csúszda, hinta, labda van kint. Ha melegebb lesz, még pancsoló lesz. Nagyon élvezi mindegyiket.

Zenélő, villogó játék nekünk sincs. De szereti a gyűrűs tornyot, meg imád pakolászni. Ezekkel olyan jól elvan, hogy egyelőre nem akarunk más játékot venni neki.

2020. máj. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!