Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 éves IGÉNYES kisfiúnak mit...

3 éves IGÉNYES kisfiúnak mit lehet ajándékba venni?

Figyelt kérdés
A szülei elég nagy lábon élnek, nem érik be akármivel... :( Ennek tükrében mit lehetne venni a kisfiúnak?
2010. aug. 2. 11:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
78%
Én is a H&M-re szavazok! Nagyon szép ruhák vannak. Biztos nem szívatnám meg a gyereket valami gagyival csak mert a szüleinek jól megy. Nekem is hoztak egyszer ajándékba játékot(Tesz-veszről), és látszott, hogy vissza volt csomagolva. Persze a gyerek nem látja, de én megsértődtem, hogy a gyerekem csak ezt érdemli(amikor mi megyünk mindig olyat veszek aminek én is örülnék)
2010. aug. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Ilyesmihez mit szólnál? [link]

Igaz, ez elég drága, de nem írtad, hogy mennyit szánnál rá.

Egyébként a vásárlási utalvány nagyon jó ötlet, így legalább nem kell nézni a szülők elégedetlen fintorát, ha esetleg nekik nem tetsző ajándékot viszel, hiszen azon azt vesznek, amit akarnak.

2010. aug. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyik válaszoló vagyok, akit lepontoztak!


Én tudom, ki az a Bartos Erika!!! Azért írtam a mesekönyv után kérdőjeleket, hogy így tegyem fel a válaszomat a kérdezőnek, de akkor kifejtem bővebben:


MIT SZÓLNÁL, HA MESEKÖNYVET VINNÉL?

2010. aug. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
53%

Ugrálóvár 8000 ft a Tescoban.

Vagy pont láttam az Interspárban egy nagy lovat, ami tök olyan mint az igazi(és 80kg-ig terhelhető)és akciósan 8000 az is.

2010. aug. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszi a rengeteg választ! Igen, végül is a szüleinek kell a felhajtás, nem a kisfiú követeli ezeket meg...
2010. aug. 2. 12:34
 16/17 anonim ***** válasza:
85%
Nem irigyellek...nagyon nehéz ilyen helyre ajándékot venni. Ne azt nézd, hogy ők gazdagok, és igényük van a drága ajándékra, hanem azt vedd, amit te megengedhetsz magadnak! Miért vernéd magad nagy költségbe, csak azért, hogy a szülőknek imponáljon a dolog?! Vegyél egy társasjátékot, egy Kisvakondos könyvet, aszfaltkrétát, buborékfújót, kis dolgokat, és kész!
2010. aug. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
DUPLO- fiúknak mindig bejön az építgetős cucc
2010. aug. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!