Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha érzékenyebbre állítom a...

Ha érzékenyebbre állítom a figyelőt, nem fog engem érezni a kiságy mellett a földön lévő matracon?

Figyelt kérdés
Mindig keresztbe fekszik a kiságyban a babám, szerintem emiatt beriaszt a figyelő néha. Mivel aggódom, pár éjjel most mellette akarok maradni, valahogy jobban alszom, ha látom is, mit csinál, merre forgott el, de feljebb is akarom rakni az érzékenységet, mert zavar, hogy nem érzi a két lap közötti teret. Nem lesz így túl érzékeny?
2020. júl. 6. 20:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbáld ki. Nekem babaöbölben is van figyelő. A nagymozgásokat (pl fordulás) érzi, de ha csak fekszek és nyugodtan lélegzem a helyemen azt nem. 2-3 naponta szoktam ellenőrzést csinálni. 1 perc az egész.
2020. júl. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!