Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy mondjam el a páromnak...

Hogy mondjam el a páromnak hogy kisbabának lesz? Ti hogy mondtátok el?

Figyelt kérdés

És ha csak szülinapján mondom el neki megharagudhat? Ebben a hónapban 19.en lesz neki.

Most csináltam tesztet mert már 2 hete késik és hányingerem szokott lenni reggel. Ő most nincs itthon dolgozik éjszakás. Gondoltam rá hogy felhivom de meggondoltam magam nem tudom mit csináljak.

Tervezgetjuk már vagy 3 éve.



2020. júl. 7. 23:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
83%
Egyszerűen megmondod, hogy mivel két hete késik, teszteltél és pozitív lett.
2020. júl. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
76%
Hogy nem tudja, hogy 2 hete késik? Én párom fejben tartja mikor kellene megjönnie, még engem emlékeztet rá :D
2020. júl. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
90%
Az enyém is tudta, ott volt, amikor csináltuk és ismerte a ciklusomat is. Még a tesztet is megnézte azon "melegében". Én nem tudom elképzelni, hogy mit csinálnak más férfiak, hogy így meg lehet őket lepni. Az UH-n is bent volt, mikor kérdezte a doki az előző mensim időpontját, véletlenül ő válaszolt. Képben volt, azt mondta, hogy az ő gyereke is, együtt vagyunk benne, az, hogy nem az ő testében van, számára elhanyagolható részletkérdés volt.
2020. júl. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Késett 1 hete. Teszteltem megvartam, míg hazaért, és megmutattam neki.

Odaállsz elé, és megmondod, szivem, pár hónap és hárman leszünk.

2020. júl. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Úgy mondod el, ahogy szeretnéd.


Az én férjem is dolgozott, amikor pozitív lett. Tudta, hogy késik és poénkodott is vele, hogy jön a baba. Szerencsére volt annyi lélekjelenlétem, hogy elmenjek egy baba boltba és vegyek egy kis zoknit és egy babajátékot. Aztán otthon megcsináltam, mintha csomagot kapott volna. Amikor kibontotta, akkor látta meg a terhességi tesztet, a kis zoknit és a játékot. Nagyon örült neki.


Szerintem nem haragszik meg, de én tuti nem bírnám addig titkolni.

2020. júl. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy jólesne neki, ha ennyi ideig titkolnád. De te ismered őt. Én azonnal elmondtam.
2020. júl. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tudnék várni addig. A

Max mond Neki el úgy, ha szülinapjára szeretnéd ezzel a hírrel megajandekozni, hogy egy kicsivel hamarabb érkezett meg az ajándéka és add oda a tesztet. 🙂 Vagy valami hasonló.

Gratulálok! 🙂

2020. júl. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Már elmondtam neki reggel mikor haza ért nagyon boldog 😍
2020. júl. 8. 22:06
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Boldog babavárást Nektek! 🙂
2020. júl. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊
2020. júl. 9. 09:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!