Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen teat lehet adni kisbaba...

Milyen teat lehet adni kisbabanak?

Figyelt kérdés
3 honapos a kislanyom es tapszeres. Megeszo a napi adagjat, megis kellene potolni a folydekot, mert neha be van kicsit esve a kutacsa. Vedono szerint kinalgassam napkozben folyadekkal. A vizet nem issza meg, ugyh vmi teara gondoltam.-persze cukor nelkul. Milyen teat ihatnak a kisbabak? Tehat NEM hasfajas miatt csak folyadekpotlasra

2019. okt. 10. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Csipkebogyó tea.
2019. okt. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én Dm-ben vettem kifejezetten babáknak való gyümölcsteát. Mondjuk az 4 hónapos kortól ajánlott.
2019. okt. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták, hogy tápszeres babát nem kell itatni, ha te esetetekben kell akkor bármilyen baby teával.
2019. okt. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az anyatejes babát nem kell itatni. A tápszerest kell.


Gyümölcsteát adnék neki. Gyengét. De szerintem sok teteje nincs, cukor nélkül csak rosszabb lesz, mint a víz.

2019. okt. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4 mi megjártunk pár gyerekosztályt és mindenhol egyöntetüen azt mondták, hogy nem kell a tápszeres babát itatni! Mellesleg kb. 40 fok volt, nyár.
2019. okt. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én 4 honaposomnak 6 hónaposoknak való milupa instant gyümölcs teát adok, csak dupla higitasba. Tehát egy evokanal vízhez nem 100 ml vizet teszek hanem 200at. Nagyon szereti, de én mellette kínálom vízzel is
2019. okt. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!