Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kismotor vagy bébitaxi?

Kismotor vagy bébitaxi?

Figyelt kérdés
Tapasztalt anyukák véleményét kérdezném, melyik jobb először a lábbal hajtós kismotor, vagy a négykerekű bébitaxi?
2010. aug. 2. 15:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

először a kismotor.

bébitaxink nincs és nem is lesz.

a kismotor után jöhet a tricikli aztán a bicikli

2010. aug. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mennyi idős most? Ha még csak egy éves, akkor bébitaxi szerintem jobb neki.
2010. aug. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha a bébitaxin a bébi kompot érted, akkor azt mondom, hogy gondolkoztam rajta, de a védőnő meggyőzött.Könnyebben megtanul esni, járni nélküle.Úri huncutság.Polifoam (napozó matracokat tettem le)-olcsóbb mint, a habtapi, és lényegében ua.
2010. aug. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mi egy használt bébitaxit/járássegítőt vettünk a kisfiamnak a vaterán 1100 Ft-ért!

Még nem ér le a lába, szóval ha felül rá, akkor mi tologatjuk, de nagyon ügyesen fogja a kormányát, és vigyorogva feszít rajta. Egyébként meg a hátuljánál van egy kis kapaszkodó, amit tud fogni, és így járássegítőként használja, bár még csak 10 hónapos múlt.

Szerintem a kismotortól még nagyon messze vagyunk.

2010. aug. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is azért kérdeztem, hogy mennyi idős, mert attól függ mi a jobb neki. A bébitaxinak van háttánlája és abba kapaszkodva tolva tudja tanulni a járást, járássegítőként funkcionál. Az én lányom ezt tolva maga előtt tanult meg járni. Ha ő már tud járni és a már leér a lába a 3 as méretű motorról, akkor a bébitaxit már ki lehet hagyni is akár.
2010. aug. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Bébi taxira szavazok.Nekünk nincs,de motorunk,meg bicajunk van,tolókaros.Motorozni még mindig nem tud 16hónapos mult,de azt szereti ha a bicajjal tolom.
2010. aug. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekünk mindkettő van. A bébitaxit sokkal előbb, úgy 1 éves kora körül elkezdte használni, a kismotort pedig csak úgy 1,5 éves kora körül.
2010. aug. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekünk van egy örökölt bébitaxink és egy nyuszimotorunk:)

Kisfiam meg van őrülve a motorokért, holott még csak a múlt héten volt 14 hónapos. Valamelyik nap elkértük egy kislánytól a 3-as méretű motorját, és 15 percig gurult azzal, aztán itthon megtanult a nyuszimotorral is menni, ma pedig már nem megyünk nélküle a játszótérre:)

2010. aug. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a fiam 14 hónapos, egy éves kora óta bébitaxizik, a kismotort csak tologatja, pedig annak is dupla kereke van elöl is.... valahogy nem az lett a kedvenc...
2010. aug. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
10 hónapos kislányomnak pont tegnap vettünk bébitaxit.Reggel mentünk sétálni vele és 1 óra múlva még mindig élvezte.Szerintem nagyon jó.
2010. aug. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!