Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébitaxi? Vehetünk már ilyet...

Bébitaxi? Vehetünk már ilyet 7.5 hós lányomnak?

Figyelt kérdés

[link]


Stabilan tud ülni(nem erőltetett,magától ült fel).

Vagy linkelhettek is nektek milyen van?


2011. jún. 22. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:

vehettek már, biztos tetszeni fog neki :)

de egyébként vehettek olcsóbbat is, az is tökéletes ;)

2011. jún. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


Inkább ilyet vegyetek, és a maradék pénzből vegyetek még valamit, pl formaevőket vagy valami zenélő, villogó játékot.

2011. jún. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi majdnem ilyet vettünk, amikor kábé olyan idős volt a lányunk, mint a te babád. A chicco-s változatot vettük. Jó darabig nem is nagyon használtuk. A talpa, amivel olyan mint a hintaló, tök fölösleges volt, nem ült úgy rá, mire megmaradt benne, addigra már le lehetett venni kétoldalról a karokat, szóval az is felesleges, a tolókar: az is egy baromság, csak egyenesen tudod vele tolni a gyereket, szóval lakásban nem igazán lehet tolni.

A biztonsági öv: utálta, hogy bekötöm, és körülményes is volt a milyenken, mert át kellett dugni egy vékony lyukon a pántokat és aztán visszahajtani és betépőzárazni...azt hittem csatos:( Szóval most levettük a talpakat, a karokat, a pántokat és a tolókart...így egy átlagos bébi taxit kaptunk. 11 hónapos lesz a jövő héten, most már fel tud rá ülni, de még nem tudja tolni. Szerintem (tapasztalatból) még bőven ráértek ilyet venni, és szerintem nem éri meg ilyet venni) Ha tehetném visszapörgetném az időt és egy szimplábbat vennék. Még jó, hogy használtan vettük, így nem volt olyan drága.

2011. jún. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

lányom 10 hónaposan kapott ilyet


[link]


sajnos a lábát mindig lelógatja, ugye még nem tudja feltenni a lábtartóra, egy pokrócot tettünk alá ezért.


szerintem is ráérsz még, de ha van egy jó alkalmi vétel, vedd meg, eláll addig :)

2011. jún. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy alig 8 hónapos gyereknek biztos nem ilyet vennék.

Ott is van az ajánlás 1 éves kortól, gondolom nem véletlen.

Hadd tökéletesítse még a mozgásokat, kúszást, mászást, ülést,állást, szerintem felesleges egy ilyenbe beleerőltetni.

Talán néhány hónap múlva....

2011. jún. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

vidd el, próbáld bele, mert pl. a földre biztosan nem ér le a lába, azt meg nem látni, amúgy hogyan marad fent...

Az én 16 hósom még most sem érdeklődik pl. a motorozás iránt, csak tolja, emelgeti, de nem akar ráülni. Pedig már fut is :)

Szóval minden képpen próbáljátok ki előtte, hogy nem túl nagy-e neki.

Amúgy még én ilyen picinek nem vennék, inkább kúszzon, másszon. Majd, ha már nagyobb lesz.

2011. jún. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyitól lenne ajándék:)

Egyébként már ügyesen kúszik,ül, feláll. Amúgy sem terveztem,hogy sok időt tölteni benne,csak délutáonként egy kicsit a séta alkalmával vagy ilyesmi.

Köszönöm:)

2011. jún. 24. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!