Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébitaxi, tricikli, vagy...

Bébitaxi, tricikli, vagy kismotor 1 évesnek? Nektek mi van?

Figyelt kérdés
Áprilisban lesz kisfiam 1 éves,és valamelyiket szeretnénk neki venni tavaszra,nyárra.De melyiket?Vagy mind lenni szokott egy gyereknek?Melyiket milyen idősen?
2011. márc. 5. 12:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nekünk mind a 3 van. a bébitaxit kb. 9 hónapos korától használjuk, ha ráül akkor toljuk... most jön rá, hogy tudja ő is lökni magát.

kismotort most fedezi fel, szerintem 1-2 hónap és használatba vesszük.

a triciklihez még az enyém is kicsi, talán nyár végén, de lehet csak jövő tavasszal érik meg rá


15hós

2011. márc. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is áprilisban lesz 1 éves,neki már van bébitaxija,nagyon jól lehet használni már most és átlehet alakítani kismotornak is akár későbbre..!
2011. márc. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nálunk a nagynak van bébitaxija és motorja. A kicsi most 15 hónaposan már ül mindkettőn és tolja magát, még ha lassan is, de már halad előre. Ő mondjuk ebbe nőtt bele, már amint mászni tudott ment a motorhoz és próbált felkapaszkodni rá. Triciklink nincs, arról nem tudok mit mondani. Kérdés, hogy Te akarod-e tolni vagy inkább hagynád, hogy menjen egyedül.
2011. márc. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
kisfiam triciklit kapott 1. születésnapjára.sokat nem használtuk(nem ül meg rajta),de viszont ő szereti.tologatja idebenn,ráül és ugrál rajta.zenél vele(3 dallamot játszik).karácsonyra kapott egy kismotort(16 hónapos volt akkor),hát nemnagyon tudta akkor még használni,kb 1 hónap volt mire megtanulta hajtani magát,de akkor sem ment vele gorsan mert még nem ért le a lába rendesen igy csak lábujjhegyen ment vele.kb 1 hónapja megy vele már mint a villám.jobban szereti mint a tricikliét.ha megyünk boltba csak azzal jön.bébitaxink nincsen.
2011. márc. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Brnedonban láttam (de tuti máshol is van) olyan bébitaxit ami később átalakítható kismotorrá, nagyon aranyos, pici, könnyű, és hazsnos is mert egyből két játék, nem kell választani melyiket veszi az ember.
2011. márc. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bébitaxi és kismotor van,egyikkel sem tudnak menni,pedig már 16 hósak.Talán 2 éves korukra...Így a triciklit már meg sme vettük nekik.
2011. márc. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
13 hónaposan már ment a motorral,szerintem a baby taxi már felesleges,triciklit 2 éves korától tekeri.
2011. márc. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

1 évesen a kisfiamnak bébitaxija is volt és triciklije is.

Nagyon szerette mindegyiket.

Most pár hónapja a kismotor nyerő nála :)

jaa és 2 éves lesz :D

2011. márc. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

2 éves lesz

Van már bébitaxija (9 hónaposan kapta) és törpmtorja (1 évesn kapta).

Most futócikli lesz az ajándék.

2011. márc. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

14 hónaposomnak motorja van (4 kerekű), és nagyon ügyesen megy vele, kanyarodik, küszöbön átugrat stb.

Triciklit szerintem jövőre hoz majd a Nyuszi.

2011. márc. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!