Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Légzésfigyelő felett felpúposo...

Légzésfigyelő felett felpúposodik a matrac, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Angelcare 1lapos légzésfigyelőnk van, 11cm-es szivacsmatraccal. Az a gondunk, hogy nagyon kipúposodik a matrac alól, ami miatt lejt minden irányba, a babánk sem alszik túl jól rajta. Előtte pár hónapig 8cmes kókusz matracunk volt, az szinte billegett rajta.. Nemrég cseréltük le szivacsra, remélve, hogy jobb lesz a helyzet. Az érzékelő lap középen van, most a kiságy két végébe tettünk olyan vastagságú kartont, amivel egy magasságba hozzuk a lappal, de így csak annyit értünk el, hogy a két oldalra lejt, illetve többször jelez falsot.

Mindenképpen szeretnénk használni a légzésfigyelőt, így azok, akik azt írnák vegyem ki, mert nem kell, inkább ne válaszoljanak!

Baby control érzékelőlapja vékonyabb lenne, mint az Angelcare-é? Esegleg valami tipp arra, hogy hogyan lehetne ezt a matracos dolgot kiküszöbölni?

Köszi a válaszokat előre is!



2020. júl. 9. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk Baby Control 2 laposunk van, kókuszmatraccal. Nem volt ilyen gondunk vele. Sosem jelzett falsot.


Az Angelcaret, sajnos nem ismerem.


(A matrac és az àgyràcs közé érdemes egy lapot tenni, arra az érzékelőt, ha esetleg nem lenne közte.)

2020. júl. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Baby Control van nekünk, 8 cm es kókuszmatraccal, vékony a lap, sose volt fals, nem volt még gondunk vele :) Lehet cserélned kellene másik típusra.
2020. júl. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Baby control, sima szivacsmatrac, nem púposodik egyáltalán
2020. júl. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%

Nekem az angel care sem púposodik, pedig egy lapos, kókusz matraccal. Második gyereket szolgálja, 3 éve vettem.

Nincs vmi deformitás a lapon?

2020. júl. 10. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Igen, van alatta egy vékony falemez, ahogy kell. De áttűnik a matrac alatt a lap.

Nincs rajta semmi sérülés, deformitás,csupán olyan vastag, hogy felnyomja a matrac közepét :( ha kivesszük a lemezt alóla, akkor is ugyanaz a helyzet.

2020. júl. 10. 08:15
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekünk is 2 lapos baby control van, 8 cm-es kókuszmatrac alá tettük. Viszont úgy nekünk nem volt jó, mert sokszor bejelzett. Volt vagy 3-4 álmatlan éjszakánk emiatt, mikor azt a tanácsot kaptuk hogy tegyük a lepedő alá. Utána sosem jelzett tévesen. Igaz, aggódtam hogy kényelmetlen lesz úgy a kicsinek, de egy babafészek ezt is megoldotta. 🙂

Lehet nem volt jól beállítva ahoz a vastagsághoz vagy ki tudja mi lehetett a baj,de mindegy is, meg oldottuk és szerintem mi szúrtunk el valamit ez nem a készülék hibája volt.

Szerintem ha tudod, add el az Angelcaret és vegyél baby controlt. Vékonyabb.

2020. júl. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!