Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítség tapasztalt anyukák,...

Segítség tapasztalt anyukák, matrac alá tehető légzés figyelőt vegyünk, vagy pedig csíptethetős SNUZA GO-t?

Figyelt kérdés

Kinek melyik vált be melyik milyen, előnyei hátrányai egyaránt érdekelnének!

Nagyon köszönöm a segítséget!

A SNUZA GO-nál nem lehet hasrafektetni a babát?



2012. szept. 8. 12:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
matrac alá tehetőt. Ezt akkor is tudod használni, ha a baba elkezd forogni az ágyában.
2012. szept. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nekünk matrac alá tehető van, angelcare, teljesen rendben van.

A másikat nem ismerem.

2012. szept. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Matrac alá tehetőt használtunk ( Angelcare) , teljesen jó volt.
2012. szept. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Matrac alá tehető volt Nekünk. Baby Control. Meg voltam vele elégedve! A másikat nem ismerem.
2012. szept. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Angelcare.

Már a második babánkat őrzi a kis angyalka :)

2012. szept. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi mind a kettőt használtuk. A csiptetőset az utazásokhoz vettük (Férjem munkája miatt nagyon sokat utazunk), tökéletesen működött, egy év alatt csak kétszer volt riasztás, amikor lecsúszott a pelusról. Hasra lehet fektetni vele a babát, őt nem zavarta, hogy ott van. Másik nagy előnye, hogy babakocsiban is használható (bár én nem használtam).

Otthonra én csakis angelcare-t használtam, nálunk is két gyereket kiszolgált, bármennyire jó a mobil figyelő, azért a matrac alatti az igazi. (ebből is használtunk más márkát is, de csak ez jött be akkor is, amikor már le tudott mocorogni az érzékelőről)

2012. szept. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem is csak előbbiről van tapasztalatom.

1 éves, még mindig az Angelcare-t használjuk - matrac alatti.

Tényleg jól működik, mert akkor sem riaszt be, amikor a gyerkőc ébredés után a kiságy egyik sarkában álldogál - az érzékelő lapoktól messze.

2012. szept. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Csiptetost semmikepp!!! Mi azt vettunk, es az egy hetes babamon ejszaka negyszer riasztott!! Ezert 24 oraig monitoroztak inkubatorban! Kertem hogy ez alatt is legyen rajta a csitetos legzesfigyelo csak kivancsisagbol! A korhazi monitor tokeletes eredmenyeket mutatott, nem volt egyaltalan legzeskihagyas!!! De kozben ez a sz.r hetszer riasztott!!! Meseltek a csecsemos noverek, hogy a korhaz is megkapta tesztelesre, de vissza is kuldtek hogy hasznalhatatlan!!! Arrol nem beszelve hogy mennyire megijedtem feleslegesen!

Mi a baby sense-t hasznaljuk matrac ala, szerintem nagyon jo, de az angelcare is!

Jo egeszseget Neked is es a babadnak is!

2012. szept. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mi a matracba rakhatott vettünk . Amit viszont tudni kell a kicsi babákról h néha olyan mélyen alszanak hogy leál a légzése , de egy pár másodperc múlva visza jön ha nem akkor adsz megrázod vagy meütögetett a fejéd és viszajön neki ezért nem kell agódni
2012. szept. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ütögetni? Rázni? Jajj, de rossz volt ilyet olvasni. Tudom, hogy mind ezt gyengéden értetted, de akkor is.

Nekem a védő néni mondta, hogy az arcát meg kell megfújni, ha nem vesz levegőt, vagy elég kivenni az ágyából. De legtöbbször, mire oda ér az ember a légzésfigyelő hangos sípolására is picit felriadnak, és épp elég nekik, hogy ismét vegyenek levegőt, de simán alszanak tovább. Mindkét fiamnál volt ilyen, de szerencsére mire oda értem hozzájuk, már vették a levegőt.

2012. szept. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!