Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek nem nyomja fel a...

Nektek nem nyomja fel a matracot a légzésfigyelő?

Figyelt kérdés

Ilyen matracunk van: [link]

És Angelcare ac300 2lapos a figyelő.



2016. jún. 25. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk sima 120x60x5 cm-s habszivacs matracunk van. A légzésfigyelő alá azt írja hogy rakjuk egy falapot, mi azt egy képkeret hátuljával oldottuk meg. Egy lapos nekünk, de nem nyomja fel. Lehet a fa amit alá raktatok vastag és azért van?
2016. jún. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem raktam alá fát tutira nem az nyomja fel. :(
2016. jún. 25. 10:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
farostlemezt ír a tájékoztató, mi is vettünk alá (obiban tudsz venni), anélkül rosszul is fog működni meg fura is lesz a matraccal. A tájékoztatót érdemes követni, nem véletlenül adják.
2016. jún. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi nem raktunk alá lemezt, csak a rácson van,és működik. Hideghab matracunk van, nem nsomja fe. De ahogy nézem ez a matracotok olyan, mint egy deszkalap, nem csodálom, hogy felnyomja, mert nem tud belesimulni.
2016. jún. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*nyomja fel
2016. jún. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Felnyomja, akkor is, ha teszel alá bármit is. Én jól meg is szívtam azzal, hogy a rácsot letakartam fával. Mivel nem tudott szellőzni a matrac úgy bepenészedett, hogy csak na. Annak ellenére is, hogy rendszeresen cseréltem a lepedőt, mostam a huzatot, stb.


Jelenleg majd 1 éve csak simán az ágyrácson van, tökéletesen működik. Mivel a falapot amúgy is alá kell tenni a matrac bármit csinálsz is dudorodni fog ott, ahol az érzékelő van. Az csak akkor nem dudorodna ki, ha a matrac és az érzékelő közé tennéd a lapot de úgy meg az érzékelő nem fogja érzékelni a gyereket. Ja és egyáltalán nem zavarja a fiam.

2016. jún. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!