Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek megéri még a...

Szerintetek megéri még a lassan ülni tudó (6,5 hónapos) babámnak MULTIFUNKCIÓS (dönthető háttámlájú) ETETŐSZÉKET venni, vagy már elég csak fixben gondolkoznunk? Tapasztalatok? Esetleg érvek a multifunkciós mellett?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a segítségeket!!

2020. júl. 10. 12:08
A kérdező szavazást indított:
Multifunkciós (dönthető) etetőszék
Fix etetőszék
Később asztallá és székké alakítható FIX etetőszék
13 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Mit jelent az, hogy lassan ülni tudó? Mert nekem pl már 6 hónaposan kipakolta a fenekét oldalra, de csak 9 hósan ült.
2020. júl. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a pihenőszékébe fogom rakni, ameddig nem ül, utána fix etetőszék lesz. Rosszat hallottam a többiről, nehezebb takarítani stb.
2020. júl. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nem tud ülni, akkor dönthető etetőszéket vegyetek. Lehet csak hónapok múlva ül majd, addig meg úgysem tudnátok használni a fixet.
2020. júl. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Igen, sajnos nem lehet előre látni hogy mikor ül fel. Csak tippeltem a sok gyakorlás láttán hogy lassacskán.

De a pihenőszéket meg nemsokára kinövi.. Gondoltam arra is, hogy addig etetem a babakocsi sport részében vagy a babahordozóban. De azokat meg nehéz tisztítani..

2020. júl. 10. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!