Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anmar Hilux multifunkciós...

Anmar Hilux multifunkciós babakocsival kapcsolatban milyen tapasztalaitok vannak? Pozitív és negatív vélemények is érdekelnek.

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom nincs de rákerestem neten és szerintem jónak néz ki!
2010. dec. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is csak rákerestem, mert bár sok kocsink volt, ezt a márkát nem ismerem.

De van hasonló és olcsóbb is. Ettől függetlenül, ha megengedheted magadnak, akkor vedd meg.

2010. dec. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

tökéletes babakocsi nincs... vagyis van, de ahhoz nagyon ki kell nyitni a pénztárcát. ami erről negatívumként jött le a felfújható kerék és a nem átfordítható tolókar.

amúgy totál rendben van, az ára is jó. tapasztalatom nincs sajnos a kocsival kapcsolatban, de mivel gondolom téli baba lesz, ezért a tolókar forgatás nem is annyira fontos nektek. mire jön a jóidő és sütné a szemét a Nap, már lesz annyira nagy, h védekezz ellene máshogy.

a hóban jó a nagy kerék, ez pozitívum.

én asszem megvenném, hha most várnék babát...

2010. dec. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!Nem rossz!DE én inkább egy másik márkát vettem helyette.Én is nézegettem ezt,de valahogy a kereke nem győzött meg!


[link]


Szerintem ez jobb egy kicsit!

2010. dec. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A felfújható kerék a legjobb dolog a világon! Sok kocsink volt, de a legjobb a felfújható kerekű, mindenen átmegy, szinte tolni sem kell, gurul magától, nem úgy mint a műanyag kerekesek.

Az átfordítható tolókar egyik kocsimon sem volt, nem is hiányzott.

A kocsitokba könnyen férjen be, az is lényeges:)

2010. dec. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én 5 hónapot használtam, nagyon szerettem! Eladó, ha érdekel! (Lakásba költöztünk,és nehéz lecipelnem a lépcsőn) Ha családi házban laktok, tökéletes!
2010. dec. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Vidéki lány válasza:

Sziasztok.

Nekem olyan kérdésem lenne, hogy milyen adapterrel lehet csatlakoztatni a kocsihoz a hordozót?

Ma hozta a futár.

használtan vettem, előző tulajnak nem volt rá szüksége, én szeretném a hordozóval is használni a kocsit.

Köszönöm előre is, akit tud válaszolni :)

2015. márc. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!