Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket eszik az 1 eves babatok?

Miket eszik az 1 eves babatok?

Figyelt kérdés

Kiemelnem h meg csak 1 honapja sikerult a hozzataplalassal lepni elore, elotte hiaba probaltam millio dolgot es tanacsot nem fogadta el csak a tapszert. Ugyh most meg inkabb pureket eszik, pogacsat meg ilyesmit mar darabosan is.

Mit eszik ebben a korban nektek a gyerekeket?


2020. júl. 11. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyanazt ették, amit mi 10-11 hónapos koruktól kezdve.
2020. júl. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Anyatejet, életkorának megfelelő zöldségből és gyümölcsből készült házi baba ételeket. Pl. krumpli, répa, alma. Férjem kínai és szokott főzni a gyerekeknek kínai ételeket. Tápszert soha nem kaptak. Én sem kaptam gyerekként.
2020. júl. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 khniki ***** válasza:
72%
10 hónapos, sokszor mar most is azt eszi, amit mi. Addigra meg már csak azt fogja enni. Egyébként az üveges bébietelek kapja és imádja, mióta csak elkezdtük a hozzátáplálást. A 8 hósak már azokból is darabosak.
2020. júl. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
10hós korától azt amit mi, ugyan abban a formában.
2020. júl. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is nehezen ment a hozzátáplálás, de már 10 hónaposan ha mi olyat ettünk, kapott ő is. Ritkán főztem rá külön. Pépet utoljára 9 hósan kapott (már ha nem nézzük a nass gyümölcspürét). Utána már jobban elfogadta és ette a darabosat.

Ma pl sült hal volt sült krumplival. Neki édesburgonya sütve a halhoz mert az jobban csúszik neki.

Ja és reggel este anyatej még ugyan úgy. Meg ha nem annyira eszeget akkor is szopizik utána.

2020. júl. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam is későn kezdett hozzátáplàlódni. Próbálgattam, de cicifüggő... Krumplit, babapiskótát, pont ma már megwtte a vajas kenyeret apróra csipkedve, almát, kekszet, gyümölcspürét (A kubusat) eszi meg.
2020. júl. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!